Proprietăți unice: 24
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren Intravilant cu un Formidabil View /Privel ...

Est, Zalău

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
12.50 € / mp

Vand 80 ari teren intravilan

Pericei

8.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
70.91 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vanzare Zalau | Zona ...

Exterior Vest, Zalău

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

702.455 €
65 € / mp

De vanzare teren intravilan in Zalau, str. Cran ...

Exterior Vest, Zalău

10.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
3,500.00 € / mp

Teren loc de casa Jibou

Central, Jibou

14,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.450 €
1.11 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Central, Zalău

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

55.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Nord-Est, Zalău

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

17.662 €
6.42 € / mp

Vand teren constructie hala in Ileanda, Salaj

Ileanda

2.753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.500 €
2.04 € / mp

Teren de vanzare 1- 3 parcele Zalau. O parcela ...

Exterior Vest, Zalău

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

8.400 €
2.55 € / mp

Vand Teren la poalele padurii - ideal casa de v ...

Glod

3.300 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

17.800 mp
17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

126.200 mp
126.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23.000 €
11.50 € / mp

Teren 2000 mp intravilan/extravilan, la iesire ...

Exterior Vest, Șimleu Silvaniei

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

270.000 €

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

f.s. 234 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

1.950 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
70.71 € / mp

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilita?i ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Porolissum-Sarmas toate ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
4

87.300 €
65.15 € / mp

Teren Intravilan 1340 mp -5minute de Casa Armat ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
166.67 € / mp

Teren Intravilan zona d-va 2 600mp cu toate uti ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Sălaj, direct de la proprietari

Județul Sălaj oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având un mediu natural frumos și accesibilitate bună. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 30.000 euro, cu oferte ce încep de la 2.500 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 120.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 69% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și utilizare: Deși nu sunt disponibile date specifice despre dimensiunile medii, prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu cele mai mari prețuri pe metru pătrat ajungând la 1.000 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 56 de zile, indicând o piață activă.

Județul Sălaj reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?