Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

La ~10km distanță

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~20km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

35.000 €
16.92 € / mp

PF Vand teren intravilan AghiresuFabrici cu Uti ...

Aghireșu

La ~20km distanță

2.069 mp
2.069 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
3,500.00 € / mp

Teren loc de casa Jibou

Central, Jibou

La ~20km distanță

14,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.500 €
67 € / mp

Teren intravilan str. Lalelelor - 15 ari

Exterior Vest, Zalău

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

La ~25km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

2.450 €
1.11 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Central, Zalău

La ~25km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~25km distanță

f.s. 234 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

55.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Nord-Est, Zalău

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.500 €
2.04 € / mp

Teren de vanzare 1- 3 parcele Zalau. O parcela ...

Exterior Vest, Zalău

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
70.91 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vânzare – Zalău | Zo ...

Exterior Est, Zalău

La ~25km distanță

550 mp teren
f.s. 28 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

270.000 €

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~25km distanță

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

702.455 €
65 € / mp

De vanzare teren intravilan in Zalau, str. Cran ...

Exterior Vest, Zalău

La ~25km distanță

10.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren Intravilant cu un Formidabil View /Privel ...

Est, Zalău

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
30 € / mp

Vand teren cu cabana

Stana

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

De vanzare teren intravilan ?oimeni, Cluj

Vultureni

La ~25km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

La ~25km distanță

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

84.000 €
14.48 € / mp

Vand teren Extravilan 5800mp

Gârbău

La ~25km distanță

5.800 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

75.000 €
31.97 € / mp

Berevoesti, Arges

Pruni

La ~30km distanță

2.346 mp
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
4.64 € / mp

Teren extravilan Sanmartin Cluj Targu?or, aproa ...

Sânmărtin

La ~30km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

La ~30km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~30km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~30km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

590.380 €
70 € / mp

Vand teren Corusu 8434 mp

Corușu

La ~30km distanță

8.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

88.000 €
99.21 € / mp

Vand teren cu A.C. in Chinteni

Chinteni

La ~30km distanță

887 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.000 €
13.10 € / mp

Teren de vanzare Padureni, com Chinteni, jud Cl ...

Chinteni

La ~30km distanță

5.802 mp
5.802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.000 €
84.94 € / mp

Teren Central Chinteni

Chinteni

La ~30km distanță

518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

52.200 €
6 € / mp

Vand 2 terenuri intravilane, Cluj Padureni & Ma ...

Chinteni

La ~30km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

70.400 €
16 € / mp

Vand teren in apropiere de Lacul de la Chinteni ...

Chinteni

La ~30km distanță

4.400 mp teren