Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

28.500 €
31.35 € / mp

Teren intravilan, 909mp, loc. Ciumarna, jud. Sa ...

Ciumărna

909 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Ieri
2

28.500 €
31.35 € / mp

Teren intravilan, 909mp, loc. Ciumarna, jud. Sa ...

Românași

La ~5km distanță

909 mp
909 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
70.71 € / mp

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilita?i ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

55.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Nord-Est, Zalău

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren Intravilant cu un Formidabil View /Privel ...

Est, Zalău

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.450 €
1.11 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

35.000 €
58.33 € / mp

Vanzare teren Str. Cerbului

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
70.91 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vanzare Zalau | Zona ...

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

702.455 €
65 € / mp

De vanzare teren intravilan in Zalau, str. Cran ...

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

10.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5.500 €
2.04 € / mp

Teren de vanzare 1- 3 parcele Zalau. O parcela ...

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

270.000 €

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

104.500 €
160.03 € / mp

Teren de vanzare, 653 mp, pe strada C. Coposu c ...

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

625.000 €

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

La ~10km distanță

f.s. 234 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

270.000 €

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

f.s. 234 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

La ~15km distanță

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 728 si ...

Crișeni

La ~15km distanță

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~20km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

La ~25km distanță

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
12.50 € / mp

Vand 80 ari teren intravilan

Pericei

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~25km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

35.000 €
16.92 € / mp

PF Vand teren intravilan AghiresuFabrici cu Uti ...

Aghireșu

La ~25km distanță

2.069 mp
2.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

La ~30km distanță

17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23.000 €
11.50 € / mp

Teren 2000 mp intravilan/extravilan, la iesire ...

Exterior Vest, Șimleu Silvaniei

La ~30km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
40 € / mp

Vand gradina 400 mp.sat Macau,comuna Aghiresu

Central, Huedin

La ~30km distanță

400 mp teren