Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.000 €
19.78 € / mp

Vând loc de casă cu autorizație de contruire

Totoreni

1.163 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

15.000 €
15.02 € / mp

Teren de 1000 mp intravilan,Valea Finisului,Bih ...

Finiș

La ~5km distanță

999 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

54.448 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Beiuș

La ~5km distanță

3.403 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

326.000 €
36.60 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Beiu?, Bihor

Central, Beiuș

La ~5km distanță

8.908 mp
8.908 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

143.500 €
36.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Beiu?, Bihor

Central, Beiuș

La ~5km distanță

3.925 mp
3.925 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

213.730 €
22 € / mp

Teren de vanzare la intrare in Beius dinspre Or ...

Beiuș

La ~5km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

215.000 €
15.93 € / mp

EXCLUSIV | TEREN INTRAVILAN | INVESTI?IE | BEIU ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

13.500 mp
13.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

81.405 €
15 € / mp

Vand teren extravilan la intrare in Beius, zona ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

5.427 mp
5.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

54.448 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Beiuș

La ~5km distanță

3.403 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

7.500 €
2.27 € / mp

Teren extravilan, sat Tope?ti, comuna Drage?ti, ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

3.300 mp
3.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Beiuș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

10 luni în urmă
3

19.500 €
39 € / mp

Reco Teren intravilan Beius

Est, Beiuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Nord, Beiuș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

849.000 €
17 € / mp

Teren extravilan - construcții, suprafață 49.93 ...

Beiuș

La ~5km distanță

49.933 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

117.800 €
32.75 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN |3597 MP| BEIUS

Central, Beiuș

La ~5km distanță

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

La ~5km distanță

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

243.000 €
25.01 € / mp

Reco Teren in Beius, langa parcul industrial

Exterior Nord, Beiuș

La ~5km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

86.500 €
17.53 € / mp

RECO Teren 4935mp in Beius

Periferie, Beiuș

La ~5km distanță

4.935 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

140.000 €
36.84 € / mp

Reco Teren intravilan langa centura Beius

Exterior Nord, Beiuș

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

220.000 €
16.30 € / mp

RECO Teren intravilan 13.500 mp Beius

Central, Beiuș

La ~5km distanță

13.500 mp teren
f.s. 86 m
Agenție

2 luni în urmă
7

32.000 €
2.90 € / mp

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Periferie, Beiuș

La ~5km distanță

11.051 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Beius

Central, Beiuș

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Central, Beiuș

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
0.99 € / mp

Teren 1.5 Ha in zona de munte

Saca

La ~5km distanță

15.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

20 €
0 € / mp

Vand teren constructie casa, sat Sarbesti, jud. ...

Sârbești

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Hidiș

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

90.000 €
1.13 € / mp

Vand padure Moneasa

Moneasa

La ~20km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~25km distanță

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~25km distanță

8.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~25km distanță

2.400 mp teren