Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

9 luni în urmă
6

58.000 €
3.31 € / mp

RECO, Teren intravilan, zona Sinteu, 2 Km de Hu ...

Șinteu

La ~5km distanță

17.500 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

10 luni în urmă
2

186.000 €
4.23 € / mp

RECO Teren in Huta Sinteu

Șinteu

La ~5km distanță

44.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

249.000 €
3.37 € / mp

Teren de Vanzare, 7.4 Ha, dezvoltare turistica, ...

Șinteu

La ~5km distanță

73.946 mp teren
f.s. 160 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

14.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
3

107.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~5km distanță

f.s. 51 m
Agenție

3 luni în urmă
8

48.000 €

RECO, teren extravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~5km distanță

f.s. 51 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 57.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
9

66.420 €
2 € / mp

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~5km distanță

33.210 mp teren
f.s. 111 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Șinteu

La ~5km distanță

11.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Valea Târnei

La ~5km distanță

18.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Valea Târnei

La ~5km distanță

18.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
70.38 € / mp

Teren intravilan 341 mp cu 2 containere Padurea ...

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
70.38 € / mp

Teren intravilan 341 mp cu 2 containere Padurea ...

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

341 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Halmășd

La ~10km distanță

18.720 mp
18.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

27.900 €
43.46 € / mp

Reco, Teren Intravilan Alesd

Sud-Vest, Aleșd

La ~10km distanță

642 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

74.600 €
12.96 € / mp

RECO Teren in Alesd

Central, Aleșd

La ~10km distanță

5.757 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

8 luni în urmă
5

53.700 €
21.37 € / mp

Reco, Parcel? de teren suprafata mare Alesd

Central, Aleșd

La ~10km distanță

2.513 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.456.779 €
1.203.950 €
42.04 € / mp

Teren intravilan rezidential industrial 34650 m ...

Aleșd

La ~10km distanță

34.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

9.500 €
8.33 € / mp

Teren recreational 11140 mp in Au?eu

Aușeu

La ~15km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

9.500 €
1.19 € / mp

Teren pe malul Cri?ului Repede - Cacuciu Vechi

Cacuciu Vechi

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

68.000 €
11.72 € / mp

vanzare de teren intr_o zona turistica

Vadu Crișului

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

La ~25km distanță

17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

40.000 €
38.83 € / mp

Teren de vanzare

Marghita

La ~25km distanță

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

135.000 €
103.85 € / mp

De vanzare 1 ha teren intravilan cu 2 grajduri ...

Central, Marghita

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~25km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23.000 €
11.50 € / mp

Teren 2000 mp intravilan/extravilan, la iesire ...

Exterior Vest, Șimleu Silvaniei

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~25km distanță

5.742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~25km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren