EXCLUSIV | TEREN INTRAVILAN | INVESTI?IE | BEIU? STR. PLOPILOR | 13.

215.000 €
15.93 € / mp

Beiuş, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
13.500 mp

Descriere teren

Ratiu Imobiliare va propune Teren amplasat in zona rezidentiala vestica a municipiului Beius, pe Strada Plopilor directie naturala de extindere urbana, cu cerere reala pentru locuinte. Suprafata generoasa permite parcelare eficienta sau dezvoltare rezidentiala, intr-un cadru linistit, dar conectat. Highlight-uri cheie Pozitionare premium zona rezidentiala linistita, directie clara de dezvoltare a orasului Suprafata rara pe piata 13.500 mp, ideala pentru proiect coerent Premisa solida de dezvoltare parcelare sau ansamblu rezidential Cadru natural si aerisit intimitate, liniste, calitate a vietii Accesibilitate buna conectare rapida catre oras si puncte de interes Investitie cu viziune potrivit pentru dezvoltatori care gandesc pe termen mediu si lung Pozitionare Acest teren nu este o achizitie de volum. Este o pozitie strategica, pentru un investitor care cauta claritate, spatiu si valoare reala, nu compromisuri. Profil investitor dezvoltator rezidential investitor privat portofoliu pe termen mediu proiect cu identitate, nu constructie de masa Proprietate disponibila exclusiv prin Ratiu Imobiliare. Detalii si documentatie se ofera doar la cerere, pentru clienti calificati. Informatiile au fost furnizate de proprietar. Agentia nu isi asuma responsabilitatea pentru eventuale modificari de pret sau date.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 25 Februarie 2026 ID anunț: 1546120
Suprafață teren: 13.500 mp

Istoric preț

Puncte de interes