Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

5.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.900 €
12.62 € / mp

Vand teren intravilan in localitatea Copacel, B ...

Copăcel

La ~10km distanță

3.082 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

22.000 €
12.94 € / mp

Teren de vanzare Copacel

Copăcel

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~15km distanță

2.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~15km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

9.500 €
1.19 € / mp

Teren pe malul Cri?ului Repede - Cacuciu Vechi

Cacuciu Vechi

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand terne pentru locuri de casa in Felcheiru

Felcheriu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

68.000 €
11.72 € / mp

vanzare de teren intr_o zona turistica

Vadu Crișului

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

9.500 €
8.33 € / mp

Teren recreational 11140 mp in Au?eu

Aușeu

La ~15km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

65.000 €
90.28 € / mp

Teren +casa batraneasca

Oșorhei

La ~20km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

82.500 €
55 € / mp

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~20km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan Oradea Cartierul Tineretului 5 ...

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

26.000 €
52 € / mp

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

43.000 €
56.28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Oșorhei

La ~20km distanță

764 mp
764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

114.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Osorhei !

Oșorhei

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
988.410 €
141.23 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~20km distanță

7.010 mp
7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

15.500 €
31 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
47 € / mp

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan de vanzare Osorhei, zona straz ...

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24 €
0.05 € / mp

Teren intravilan 1036 mp sau 837 mp in Baile 1 ...

Betfia

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.500 €
41.54 € / mp

Vand teren intravilan Alparea

Alparea

La ~20km distanță

951 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Hidiș

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~20km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

58.900 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare in Rontau judetu Bihor

Rontău

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~25km distanță

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
70.38 € / mp

Teren intravilan 341 mp cu 2 containere Padurea ...

Pădurea Neagră

La ~25km distanță

341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~25km distanță

8.632 mp teren