Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

374 m

150 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
1,184.83 € / mp

Particular - Teren str. Sandu Aldea 5 - cu AC v ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

827 m

422 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

230.000 €

Domenii I Teren intravilan 189 mp

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.040.000 €
3,000.00 € / mp

Teren premium de vanzare - oportunitate investi ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

635.000 €
2,275.99 € / mp

Casa + Teren Premium Herastrau | Deschidere 22m ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

854 m

279 mp
279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

89.850 €
149.75 € / mp

Otopeni, Odai, str. Panait Istrati

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

600 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

300.000 €
260.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

150 €
0.03 € / mp

Vand teren Giulesti Sarbi

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

160.000 €
400 € / mp

Vand teren intravilan Giulesti 400 mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

276 m

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

7.750.000 €

Teren Intravilan Sector 1 | CU | 18.206mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

743 m

f.s. 113 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650.000 €
2,569.17 € / mp

Dorobanti, strada Dionisie Fotino 14, teren de ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

979 m

253 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

1.399.900 €
486.08 € / mp

teren intravilan + cladiri industriale + casa r ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

395.000 €
1,908.21 € / mp

Teren ultracentral Bucure?ti, Pia?a Amzei, 207 ...

Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

318 m (3 min)

207 mp
207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

567.500 €
500.44 € / mp

Teren de vanzare Sisesti

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

752 m

1.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.350.000 €
1.600.000 €
540 € / mp

Vânzare / Inchiriere Teren 2512 mp + birouri 15 ...

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

794 m

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

196 €
0.03 € / mp

Inchiriere teren Sector 6 Bucure?ti Zona Lacul ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

7.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

310 €
0.23 € / mp

Vanzare Teren 820 MP , 310 EUR /mp , Lacul Mori ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

1.320 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10.000 €
7.000 €
100 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

653 m

100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

944.550 €
1,499.29 € / mp

Barbu Vacarescu Floreasca, Teren intravilan lib ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

881 m (11 min)

630 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.190.000 €
730 € / mp

Teren Nisipoasa 3000mp de Vanzare

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

269.000 €
539.100 €
269 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

97.900 €
110 € / mp

Teren 890mp str. Piscul Rusului

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

300.000 €
300 € / mp

PADUREA BANEASA

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m