7 ore în urmă
5
- Proprietar
- Comision 0%
OPORTUNITATE! Teren + 2 case , Calea Giulesti
220.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
244.44 €
/ mp
Giuleşti, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
O oportunitate rara in zona - teren intravilan generos,situat pe Calea Giulesti nr. 298, potrivit atat pt locuit, cat si pt dezvoltare. Suprafata : 900 mp Deschidere : 12 mp Pe teren se afla 2 constructii : - casa mai veche (2 camere,potrivita pt renovare sau demolare) - casa noua, locuibila (3 camere) Toate utilitatile sunt deja disponibile : gaze, apa, electricitate, canalizare - fara batai de cap suplimentare Acces excelent : transport public (autobuz si tramvai) la doar 2 minute de mers pe jos. Zona bine dezvoltata : scoli, gradinite, centre comerciale, farmacii- tot ce ai nevoie aproape. Proprietatea ofera potential real de valorificare, fie pentru locuinta individuala cu curte generoasa, fie pt investitie pe termen lung intr-o zona in continua dezvoltare. Curtea spatioasa permite amenajarea unei gradini, zone de relaxare sau extinderea constructiilor existente. De asemenea constructiile existente pot fi renovate sau demolate in functie de preferintele viitorului proprietar. Terenul permite dezvoltare rezidentiala (in functie de reglementarile urbanistice) Pret 220 000 euro negociabil Pret corect raportat la suprafata si zona. Disponibilitate imediata! ID anun? : 1774710277
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1645293
Suprafață teren:
900 mp
- Terenuri de vânzare în Giulești
- Terenuri de vânzare în Sector 6
- Terenuri de vânzare în Militari
- Terenuri de vânzare în Prelungirea Ghencea