Proprietăți unice: 177
Proprietari: 68
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
4

70.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.575 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Girceiu

Gârceiu

2.100 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

50.000 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Teren de vanzare Zalau Livada scpp,pret 700e ar ...

Central, Zalău

7.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
3

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15 ari, Zalau

Central, Zalău

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

140.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Șimleu Silvaniei

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

740 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.343 €
/ lună 19.19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Ultracentral, Zalău

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
/ lună 103 € / mp / lună

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

250 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Birouri premium de închiriat

Central, Zalău

15 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
10

650 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, zona centrala, bun pentru ...

Central, Zalău

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

Agenție

3 luni în urmă
7

699 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Birou situat Central la strada principala, 2 in ...

Central, Zalău

62 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
2E
2020
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

3.850 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Zalau

Central, Zalău

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

8.651 €
/ lună
7.150 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

16.335 €
/ lună
13.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2700 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție

8 luni în urmă
7

160 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial/office – 17 mp, Ș ...

Central, Șimleu Silvaniei

17 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160 € și 200 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

Agenție

1 săptămână în urmă
4

50.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Zalău

1.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

268.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare la drumul judetean, Pericei

Pericei

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari in Garceiu-Salaj

Gârceiu

2.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

111.000 €
/ lună 27.07 € / mp / lună

Teren intravilan, 41 ari, zona centurii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

51.200 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren intravilan 16 ari front 55 metri str. Cer ...

Central, Zalău

1.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

53.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

5.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren 600 Sarmas la liziera padurii front de 20 ...

Central, Zalău

600 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în județul Sălaj

Județul Sălaj, o zonă în plină dezvoltare, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această regiune se bucură de un mediu economic în expansiune, fiind accesibilă și convenabilă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 700 euro, cu oferte ce încep de la 5 euro și ajung până la 13.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 2.700 m².
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, iar pentru cele mai scumpe proprietăți, acesta poate ajunge la 38 euro.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină, prețul mediu este de 2.500 euro.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt de 1 cameră (3%), 2 camere (4%) și 3+ camere (3%).

Județul Sălaj reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele de închiriere!