Proprietăți unice: 166
Proprietari: 60
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

54.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Intravilan 600 mp

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

107.000 €
/ lună 84.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.265 mp - Zalau

Central, Zalău

1.265 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Stana

220 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Central, Zalău

220 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Badon

6.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

957 €
/ lună 12.59 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Zalău

76 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.800 €
/ lună 4.94 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sinteu

Meseșenii de Jos

11.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand parcela teren in Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

1.411 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile pe str. S ...

Central, Zalău

1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

299.000 €
/ lună 33.22 € / mp / lună

Pret avantajos!!! Teren intravilan de construit

Central, Zalău

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 700 ...

Central, Zalău

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

1.540 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1.680 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Zalău

120 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

83.500 €
/ lună 30.44 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

2.743 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

50.900 €
/ lună 4.43 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Derșida

11.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

112.480 €
/ lună 19 € / mp / lună

Oportunitate! Teren extravilan Zalau,zona Mall ...

Central, Zalău

5.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

21.000 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in loc. Recea Mica

Recea

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

67.000 €
/ lună 23.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

138.000 €
/ lună 31.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, 4400 mp, zona Stadion Simleu ...

Central, Șimleu Silvaniei

4.408 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

200.000 €
/ lună 92.94 € / mp / lună

Teren Intravilan, priveliste panoramica

Central, Zalău

2.152 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

1.200 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu de birou 3 incaperi, 88 mp - Zona Poroli ...

Porolissum, Zalău

88 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii de birouri, zona centrala

Central, Zalău

20 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
/ lună 70.71 € / mp / lună

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilitati ...

Porolissum, Zalău

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercia de inchiriat, 480 mp, zona Cent ...

Central, Șimleu Silvaniei

480 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan pe Sarmas,cu front ...

Central, Zalău

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil si pentru constructii ...

Central, Zalău

1.100 mp teren
2E