Proprietăți unice: 166
Proprietari: 60
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

81.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

2.030 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

3.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

28.500 €
/ lună 13.34 € / mp / lună

Teren intravilan, str. Sarmas

Central, Zalău

2.136 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

180 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiii pentru birouri de inchiriat

Central, Zalău

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 1500 mp intravilan comuna Sarmasag

Șărmășag

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan,cu front generos si ...

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - zona centrala

Central, Zalău

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
/ lună 8.76 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Badon

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Badon

5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
/ lună 12.45 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Badon

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

7.500 €
/ lună 9.34 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp Dumbrava Zalau, D+P ...

Central, Zalău

803 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Teren intravilan la centura Zalau 42.5 ari

Central, Zalău

4.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan la centura Zalau 49 ari toate ...

Central, Zalău

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Birouri NOI de inchiriat | Prima utilizare | Vi ...

Exterior Vest, Zalău

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

3.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in suprafat de 30 ...

Central, Zalău

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spatiu comercial/ Showroom/ birouri/ depozitare

Aghireș

270 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

250 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Apartament/ spatiu comercial de inchiriat

Stana

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

1.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp de inchiriat Zalau 60 ...

Exterior Vest, Zalău

6.400 mp
6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri/cabinet medical, 200 mp - ...

Central, Șimleu Silvaniei

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.600 €
/ lună 1.78 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/BIROURI DE INCHIRIAT

Central, Zalău

900 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

700 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 202 mp, zona Ult ...

Ultracentral, Șimleu Silvaniei

202 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial, finisat, strada Crisan, 51 mp

Central, Zalău

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan Badon | 14 ari | 2 fronturi la ...

Badon

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

6.500 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Teren intravilan 20 ari - strada Merilor

Central, Zalău

2.000 mp teren