Odăi
Proprietăți unice: 34
Proprietari: 34
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

7.000 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

Showroom cu Spațiu de Depozitare — 700 mp | Oto ...

Central, Otopeni

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

7.000 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren de inchiriat 9810mp, situat la strada asf ...

Nord-Vest, Otopeni

9.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

840 €
/ lună
1.540 €
14 € / mp / lună

Închiriez birou Otopeni DN1 – Vis-a-vis de Aero ...

Nord, Otopeni

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.620 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu comercial Otopeni

Central, Otopeni

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
14

2.620 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Otopeni

Central, Otopeni

131 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

592 €
/ lună 8 € / mp / lună

Apartament pretabil pentru birou 4 camere ,supr ...

Central, Otopeni

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

15.025 €
/ lună
13.475 €
5.67 € / mp / lună

HALA INTRARE OTOPENI DN1

Odăi, Otopeni

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

11 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatii birouri,clinica sau orice alta utilitat ...

Est, Otopeni

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 297.30 € / mp / lună

Teren de vanzare Odaile Otopeni Strada Ciprian ...

Central, Otopeni

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

262.500 €
/ lună 175 € / mp / lună

Vand teren 1500mp otopeni, strada Ion minulescu

Central, Otopeni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2.200 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

spatiu de cirie

Central, Otopeni

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.999 €
/ lună 68.25 € / mp / lună

Terenuri Otopeni 630\518 mp str Panait Istrati

Sud, Otopeni

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

199 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Baneasa-Aleea Teisani

Central, Otopeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

89.850 €
/ lună 149.75 € / mp / lună

2 loturi Otopeni, str. Panait Istrati 515 mp si ...

Odăi, Otopeni

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €
/ lună 333.33 € / mp / lună

Teren intravilan cu autorizatie de constructie ...

Central, Otopeni

750 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren De Inchiriat Otopeni

Central, Otopeni

3.678 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Inchiriere Otopeni

Central, Otopeni

6.274 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Vand teren zona fermei otopeni

Central, Otopeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

2.400 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Service auto complet echipat Afacere de inchiri ...

Central, Otopeni

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare otopeni, odai

Odăi, Otopeni

8.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren Intravilan Otopeni , direct proprietar

Central, Otopeni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pentru o supercasa

Otopeni

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

53.000 €
/ lună 135.90 € / mp / lună

Balotesti Vand teren Bavaria Park si fundatie c ...

Otopeni

390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
/ lună 159.24 € / mp / lună

Teren 471 mp utili Corbeanca Padurea Petresti, ...

Otopeni

471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

250 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Otopeni

Otopeni

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Showroom / depozitare - DN1 , Otopeni, 240mp , ...

Otopeni

270 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.290.000 €
/ lună 258 € / mp / lună

Teren Otopeni 10.000 mp deschidere 25m

Otopeni

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

caut spa?iu productie

Central, Otopeni

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Inchiriere spatii medicale

Otopeni

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 100 mp in Otopeni

Otopeni

100 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Otopeni, Județul Ilfov

Otopeni, situat în apropierea Aeroportului Internațional Henri Coandă, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității excelente și a infrastructurii moderne. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și ajung până la 5.500 euro pentru proprietățile de top.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 100 m², cu cele mai mici având 25 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 20% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Otopeni să fie o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.