Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

1.125.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren Intravilan Dimieni Balotesti

Dimieni

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

813.813 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren intravilan TunariDimieni, 20.867 mp, idea ...

Dimieni

20.867 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

125.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren in Dimieni, Ilfov suprafata 5000m2 a ...

Dimieni

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

55.500 €
/ lună 69.38 € / mp / lună

Teren de vanzare Tunari-Dimieni 800m2 cu autori ...

Dimieni

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

67 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan Tunari/Dimieni

Dimieni

2.364 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.100 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Teren de inchiriat 1100E 750 mp Str Gorunului

Tunari

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

125.000 €
/ lună 168.92 € / mp / lună

Tunari Teren 740 mp cu toate utilitatile

Tunari

La ~5km distanță

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

2.500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez Teren Tunari - 1500 mp - Strada 1 Dec ...

Tunari

La ~5km distanță

1.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

84 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tunari 89 euro/mp

Tunari

La ~5km distanță

13.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

15 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat Tunari

Tunari

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

638 €
/ lună 27.74 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pozitie excelent ...

Tunari

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren pipera 100 euro zona radiofar 200 mp de u ...

Tunari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

210.000 €
/ lună 140 € / mp / lună

Teren 1500 mp Tunari Langa Cosmopolis

Tunari

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

20 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriere sala de sport

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

6 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri in cladire cu 4 etaje in ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

530 m

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.099 €
/ lună 19.62 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat - Soseaua Stefan ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

175 m

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

300 €
/ lună 60 € / mp / lună

Spatiu comercial Stefan cel mare 31

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

462 m

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

39 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Boxa depozitare 5 m2 Ivory Residance Pipera

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez loc parcare Ivory Residence Pipera

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

999 €
/ lună 21.26 € / mp / lună

Birou Premium 47 mp | Pipera 41 | 7 min M Aurel ...

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

212 m (3 min)

47 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

2.999 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

Proprietar | Duplex Luxury Office & Living | Cl ...

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

767 m (10 min)

208 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire de Birouri Clinica Showroom Cursuri. Di ...

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

527 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

110 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Tunari, Cosmopolis

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

2.502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

3.750 €
/ lună 25 € / mp / lună

STRADAL Pipera vitrină mare 150 mp 7 parcări, s ...

Pipera, Sector 1

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

200 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 12 mp

Pajura, Sector 1

La ~5km distanță

12 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

19.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Vand urgent Teren langa Therme Balotesti, inves ...

Balotești

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

20.500 €
/ lună 41 € / mp / lună

Teren In Balotesti ,str Orhideelor Zona in plin ...

Balotești

La ~5km distanță

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 23300 mp Balotesti.

Balotești

La ~5km distanță

23.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 24.47 € / mp / lună

Teren de vanzare Balotesti - 613 mp

Balotești

La ~5km distanță

613 mp teren