Proprietăți unice: 16
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

4.356 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Spatiu depozitare, pretabil si showroom si biro ...

Afumați

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2.002 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Depozit 550mp, posibilitate extindere - zona Do ...

Afumați

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu birouri, Cladire birouri 6 incaperi 1100 ...

Afumați

1.100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Afumati vanzare teren extravilan

Afumați

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

3.500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Showroom si Hale de inchiriat Afumati DN2

Afumați

910 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

900.000 €
/ lună
65.000 €
706.44 € / mp / lună

Dobroesti Teren 10.008 mp | ideal dezvoltare / ...

Afumați

1.274 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

360.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

TEREN 3600-3800MP Afumati, Ilfov

Afumați

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €
/ lună 40.32 € / mp / lună

Teren de vanzare in jilava , DN5 , Sosea Giurgi ...

Afumați

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

40.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Afumati IF langa Bucuresti - loturi de teren pe ...

Afumați

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

1.100 €
/ lună 7.28 € / mp / lună

Spatiu showroom - magazin - birouri Afumati 151 ...

Afumați

151 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

441 €
/ lună 6.89 € / mp / lună

Depozit 60 mp de inchiriat Afuma?i 10 min Doral ...

Afumați

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.900 €
/ lună

Vanzare spa?iu produc?ie modular 60 mp panouri ...

Afumați

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună

Inchiriez rulota fast-food

Afumați

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Afumati HALA DN 2 165 mp + 90 mp spatiu birouri ...

Afumați

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Birouri cu showroom 100m2 pe 2 etaje

Afumați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Hala 165 mp AFUMATI Eliberabila imediat.

Afumați

255 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

2.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Inchiriez Hala Depozit

Găneasa

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

750 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

De inchiriat SPA?IU COMERCIAL 79 MP Deschidere ...

Găneasa

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

52.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare Ganeasa 700 Mp

Găneasa

La ~5km distanță

700 mp teren
1E

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren ganeasa ilfov

Găneasa

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

70 €
/ lună
34.500 €
0.15 € / mp / lună

Teren Intravilan Ganeasa Ilfov Central la DJ 10 ...

Găneasa

La ~5km distanță

474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sindrilita 10.000mp

Șindrilița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Șindrilița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren Voluntari, Comuna Ganeasa

Cozieni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

37.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Ganeasa ilfov

Cozieni

La ~5km distanță

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

47 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcela intravilan construibil cu suprafata de ...

Cozieni

La ~5km distanță

790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

45.000 €
/ lună 70.53 € / mp / lună

Vand 3 terenuri intravilane situate in comuna S ...

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

638 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriez hala in stefanestii de jos

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

165.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

Fast Food Superutilat Nou, zona excelenta

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

135 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ștefăneștii de Jos

La ~5km distanță

910 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Afumați, Județul Ilfov

Afumați, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității sale și a proximității față de capitală. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.500 euro, cu oferte ce încep de la 500 euro, ceea ce indică o zonă de înaltă clasă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 500 m², cu cele mai mari spații având 7.690 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 18 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca piața să fie competitivă.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.

Afumați reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, având în vedere oferta diversificată și prețurile competitive. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în Afumați!