Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

1.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 125mp Militari Resid ...

Dudu

125 mp utili
20E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

130.000 €
/ lună 97.74 € / mp / lună

Teren intravilan

Dudu

1.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

109.000 €
/ lună 191.23 € / mp / lună

MILITARI RESIDENCE , Teren intravilan 570 mp - ...

Dudu

570 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

18.000 €
/ lună 171.43 € / mp / lună

Spatiu Fast-Food la Cheie-Militari

Dudu

105 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Spatiu comercial plus parcare la pret avantajos ...

Chiajna

La ~5km distanță

142 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
13

3.617 €
/ lună
3.558 €
6.10 € / mp / lună

DEPOZIT DE INCHIRIAT CENTURA BUCURESTIULUI TBM ...

Chiajna

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

800 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

inchiriere teren intravilan Militari Residence

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

34 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Inchiriere loc de parcare Militari

Chiajna

La ~5km distanță

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500 €
/ lună
4 €
22.73 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Chiajna, Str. Ape ...

Chiajna

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

3.953 €
/ lună
4.218 €
6.70 € / mp / lună

Proprietar Hala cu rampa de inchiriat 593mp Par ...

Chiajna

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare parcelat

Chiajna

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

54.250 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren de vanzare 350 mp

Chiajna

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

650 €
/ lună 15.48 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Militari Residence

Chiajna

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

236 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu de depozitare multifunctional / garaj 30 ...

Chiajna

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 142 mp sau parcelat a 3 spa ...

Chiajna

La ~5km distanță

142 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

180 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren Chiajna cu autorizatie de constructie Var ...

Chiajna

La ~5km distanță

504 mp teren
11E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Vand teren in Chiajna

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriere spatiu 55mp Chiajna-Ilfov-central fa ...

Chiajna

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

152 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chiajna

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

953 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 125mp Militari Resid ...

Chiajna

La ~5km distanță

125 mp utili
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 953 € și 1.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

170.000 €
/ lună 329.46 € / mp / lună

Teren 516mp Chiajna str Viilor

Chiajna

La ~5km distanță

516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

69.500 €
/ lună 1,579.55 € / mp / lună

Vanzare spatiu comercial - strada Tineretului, ...

Chiajna

La ~5km distanță

44 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

80.000 €
/ lună 194.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan 484 mp In Chiajna

Chiajna

La ~5km distanță

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

4.960 €
/ lună 16.87 € / mp / lună

Super spa?iu comercial 294,5 mp utili, Tineretu ...

Chiajna

La ~5km distanță

294 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

159.000 €
/ lună 265 € / mp / lună

Teren Intravilan 718 mp, deschidere 29,58 m Chi ...

Chiajna

La ~5km distanță

600 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar! Teren Floresti Stoenesti Palanca DJ ...

Chiajna

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
14

1.400 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 147 MP, STR REZERVELOR MILITAR ...

Chiajna

La ~5km distanță

137 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.988 €
/ lună 13.52 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - suprafata utila 1 ...

Chiajna

La ~5km distanță

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
17

310.500 €
/ lună 1,634.21 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal investitie, 195 mp Padur ...

Chiajna

La ~5km distanță

190 mp utili