Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

126.750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Nuci

16.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren Nuci zona linistita

Nuci

1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

492.037 €
/ lună 7 € / mp / lună
562.328 €

Ferma si livada de meri in judetul Ilfov

Nuci

70.291 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
11

155.000 €
/ lună 39.99 € / mp / lună

Nuci - Balta Neagra, Lot 3900 Mp, La Padure!

Balta Neagră

La ~5km distanță

3.876 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat-birouri-Fierbinti Targ

Micșunești-Moară

La ~5km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Oaza de liniste la 15 min de A3 Teren 3200mp, u ...

Merii Petchii

La ~5km distanță

7.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
/ lună 2.84 € / mp / lună

Teren Agricol Nuci Ilfov

Merii Petchii

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună 23.75 € / mp / lună
60.000 €

Teren de vanzare sat Lipia com Gruiu

Lipia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

77.000 €
/ lună 12.83 € / mp / lună

Ocazie! Teren langa Bucuresti 6000mp

Lipia

La ~5km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren intravilan Lipia - Gruiu Ilfov

Lipia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

84.000 €
/ lună 15.02 € / mp / lună

Gruiu,sat Lipia,Ilfov,teren intravilan+intr.ara ...

Lipia

La ~5km distanță

5.591 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

123.000 €
/ lună 39.90 € / mp / lună

Nuci - Balta Neagra, Lot 3080 Mp, La Padure!

Lipia

La ~5km distanță

3.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren intravilan 1000m2 la Sosea

Lipia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20.800 €
/ lună 26 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu-Lipia

Lipia

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

280.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren cu PUZ Caldarusani lac/padure 11700 mp

Lipia

La ~5km distanță

11.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

46.900 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Teren Gruiu (Lipia), 4700 mp

Lipia

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

59.999 €
/ lună 32.97 € / mp / lună

Vand Teren Snagov (Lipia) la 15 min de Bucurest ...

Lipia

La ~5km distanță

1.820 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

1.204 €
/ lună 7 € / mp / lună
1.548 €

Hala pretabila depozitare/productie

Lipia

La ~5km distanță

172 mp utili
1E
2025
Agenție

2 luni în urmă
3

81.168 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren 2,136mp Gradistea / Intrarea Biserica Max ...

Grădiștea

La ~5km distanță

2.136 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan construibil mixt industrial re ...

Grădiștea

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

187.560 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren arabil - Gruiu

Grădiștea

La ~5km distanță

9.378 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Gradistea Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Gradistea

Grădiștea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare teren 1000 mp Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Gradistea, Ilfov | 2.000 mp | ...

Grădiștea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

115.008 €
/ lună 18.70 € / mp / lună

Teren 6.150 mp intravilan Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

6.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 11.47 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare de 21800 mp cu front 58 ...

Gruiu

La ~5km distanță

21.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat langa A3- acces rapid Bucure? ...

Gruiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu Ilfov

Gruiu

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

520 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Inchiriere spatii pentru depozitare - Silistea ...

Gruiu

La ~5km distanță

200 mp utili