Proprietăți unice: 465
Proprietari: 117
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
10

1.700 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Închiriere teren industrial în Bălești - contai ...

Bălești

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp utili | ...

Văcarea

100 mp utili
600 mp teren
1E
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Închiriere Hală industrială NOUĂ, situată în Tâ ...

Centura, Târgu Jiu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in Preajba

Preajba Mare

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Polovragi

Polovragi

8.547 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

6.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Bibești

160.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

22.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 600 mp, zona Runcu

Runcu

600 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 110 mp, vitrină str ...

Sud-Vest, Târgu Jiu

110 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

42.000 €
/ lună 39.77 € / mp / lună

Vand teren preajba

Drăgoeni

1.056 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

6.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Câmpu Mare

160.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

1.149 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

67.000 €
/ lună 80.34 € / mp / lună

Teren intravilan 834mp cu cladire 237mp in cent ...

Central, Motru

834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

25.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Parcele Teren INTRAVILAN - Strada Panduri - Tar ...

Central, Târgu Jiu

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

17.500 €
/ lună 5.02 € / mp / lună

Vand teren, Scoarta, sat Linia Mare.

Central, Târgu Jiu

3.483 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

57.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren Extravilan de vanzare Ana Ipatescu Tg-Jiu

Centura, Târgu Jiu

2.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

27.000 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Găvănești

2.444 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

113.000 €
/ lună 12.07 € / mp / lună

De Vanzare Teren 9.362 mp Targu Carbunesti

Central, Târgu Cărbunești

9.362 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

1.700 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Inchiriere teren industrial in Balesti, contain ...

Ceauru

1.300 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

11.500 €
/ lună 2.07 € / mp / lună

Teren de vanzare | Balteni Moi

Moi

5.544 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

29.500 €
/ lună 2.41 € / mp / lună

Teren extravilan si intravilan de vanzare total ...

Central, Turceni

12.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

29.000 €
/ lună 3.84 € / mp / lună

Teren Intravilan 7.548 Mp + 2.123 Mp Extravilan ...

Logrești

7.548 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

800 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu industial 800 mp si curte 3800 mp, zona ...

Central, Târgu Jiu

800 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

32.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2000 mp si casa batraneasca , zona Pestis ...

Central, Târgu Jiu

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.500 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, Targu-Jiu, vizavi de ...

Central, Târgu Jiu

71 mp utili
1983
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

382 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Standuri Rodna Parter

Exterior Vest, Târgu Jiu

120 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

26.000 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 3.407 mp, Musetesti, i ...

Mușetești

3.407 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

22.000 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Teren generos 4790 mp + casa traditionala, in l ...

Mușetești

2 camere
4.790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

40 mp utili
100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

42.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Parcele de Vanzare in Targu Jiu - Cartier Sises ...

Șișești, Târgu Jiu

525 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Gorj

Județul Gorj, cunoscut pentru peisajele sale naturale și patrimoniul cultural, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.150 euro, cu oferte ce încep de la 2.500 euro și ajung până la 6.822 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 570 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 2.274 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori ce variază de la 1 euro/m² pentru cele mai accesibile până la 27 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 54 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt de tip 1 cameră, ceea ce le face ideale pentru diverse tipuri de afaceri.

Județul Gorj reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate și accesibile. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum oferta de spații comerciale de închiriat!