Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.000 €
11.98 € / mp

Teren intravilan lunca

Ceamurlia de Jos

2.171 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

9.350 €
9.35 € / mp

Teren intravilan Localitatea Mihai Viteazu

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

5.000 €
8.36 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Babadag

La ~20km distanță

598 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

23.600 €
10 € / mp

Teren Istria central, 2360 mp

Istria

La ~20km distanță

2.360 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

125.000 €
9.12 € / mp

Teren intravilan de vânzare cu dubla deschidere ...

Istria

La ~20km distanță

13.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

3.500.000 €
2,194.36 € / mp

Oportunitate Unică! Teren de 35 Ha la 10E/mp cu ...

Istria

La ~20km distanță

347.644 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

100 €
0.03 € / mp

Vand teren intravilan in NUNTASI

Nuntași

La ~25km distanță

3.964 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 100 € și 25.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

47.000 €
10.44 € / mp

TEREN 4500 M COGEALAC

Cogealac

La ~25km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
23

30.000 €
10.28 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Zebil judetul T ...

Zebil

La ~25km distanță

2.917 mp teren
Construcții