Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

1.477 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

29.000 €
26.36 € / mp

NUFARU- TEREN INTRAVILAN , 1100 MP

Nufăru

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

30.000 €
10.25 € / mp

Teren de vanzare in Delta Dunarii loc. Nufaru

Nufăru

La ~5km distanță

2.926 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €
22.08 € / mp

NUFARU -TEREN INTRAVILAN 2400 MP, UTILITATI PE ...

Nufăru

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
5

30.000 €
20.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Nufa ...

Nufăru

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

161.500 €
9.50 € / mp

Comision 0,Teren Intravilan 17.000mp - Tulcea ...

Malcoci

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
29.13 € / mp

Proprietar vând parcele teren 515 mp intra ...

Partizani

La ~5km distanță

515 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

23.000 €
57.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zona Gelco Tulcea

Orizontului, Tulcea

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

900.000 €
1.089.000 €
100 € / mp

ID 7420 Teren INTRAVILAN langa Dunare

Orizontului, Tulcea

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Băltenii de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

70.000 €
167.87 € / mp

Teren + Casa zona Avram Iancu

Carierei, Tulcea

La ~10km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

60.000 €
128.76 € / mp

Teren de vanzare zona Gloriei Tulcea

Monumentului, Tulcea

La ~10km distanță

466 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

65.000 €
130 € / mp

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Monumentului, Tulcea

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

41.000 €
55.63 € / mp

ID 7854 EXCLUSIVITATE – Teren cu cas&#259 ...

Monumentului, Tulcea

La ~10km distanță

737 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

44.000 €
80.15 € / mp

Teren de vanzare in zona Pacii

Piața Nouă, Tulcea

La ~10km distanță

549 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

72.500 €
48.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona CAP Tulcea

Exterior Sud, Tulcea

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

375.000 €
150 € / mp

ID 7752 EXCLUSIVITATE - OPORTUNITATE INVESTITIE

Vest, Tulcea

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

69.000 €
140.82 € / mp

ID 7527 Teren pentru CASA TA - Strada Mihai Vit ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

490 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

396.000 €
99 € / mp

ID 7288 Teren intravilan cu front la Strada Isa ...

Vest, Tulcea

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

60.000 €
147.06 € / mp

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

La ~10km distanță

408 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

9.000 €
16.36 € / mp

Teren intravilan BIDIDIA, zona deosebita, 550MP

Sud, Tulcea

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

25.900 €
43.17 € / mp

MINERI -TEREN INTRAVILAN 600 MP ,DESCHIDERE 20 ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

110.000 €
110 € / mp

TEREN INTRAVILAN-STR ISACCEI-9 MAI, 1000 MP

Vest, Tulcea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
79.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 606 mp – Zona 9 M ...

Vest, Tulcea

La ~10km distanță

606 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

16.000 €
26.02 € / mp

ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 m ...

Sud-Est, Tulcea

La ~10km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare cu certificat de urbanism P+1 ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

230 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

27.000 €
42.19 € / mp

Teren de vanzare zona Bididia Tulcea

Sud-Est, Tulcea

La ~10km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
101.73 € / mp

Teren de vanzare in zona Alexandru cel Bun Tulc ...

Est, Tulcea

La ~10km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

73.000 €
320.18 € / mp

ID 7777 EXCLUSIVITATE - Teren pe Strada GRIVITE ...

Central, Tulcea

La ~10km distanță

228 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

ZONA 9 MAI -TEREN INTRAVILAN, 500 MP

Vest, Tulcea

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții