Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

29.000 €
13.18 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Parches-Jud. Tu ...

Parcheș

2.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

27.000 €
21.81 € / mp

Teren intravilan,Somova 1238 mp

Somova

La ~10km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

21.000 €
18.52 € / mp

ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu pri ...

Somova

La ~10km distanță

1.134 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

80.000 €
29.28 € / mp

Teren cu deschidere la lac de vanzare in locali ...

Somova

La ~10km distanță

2.732 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
14

22.000 €
7.23 € / mp

Teren intravilan NICULITEL, zona deosebita, 304 ...

Niculițel

La ~10km distanță

3.044 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

172.150 €
10 € / mp

Teren Isaccea, jud. Tulcea - Reducere de pre&# ...

Exterior Sud, Isaccea

La ~10km distanță

17.215 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Isaccea

Sud, Isaccea

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

21.000 €
42 € / mp

ID 7265 Teren INTRAVILAN pentru casă in Sa ...

Mineri

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

28.000 €
56 € / mp

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste sup ...

Mineri

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

78.000 €
47.88 € / mp

ID 7563 Teren Sat MINERI cu DESCHIDERE la LACUL ...

Mineri

La ~10km distanță

1.629 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

51.690 €
30 € / mp

ID 7851 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan î ...

Mineri

La ~10km distanță

1.723 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

24.000 €
75 € / mp

CASLITA - TEREN INTRAVILAN 320 MP, DESCHIDERE ...

Mineri

La ~10km distanță

320 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

35.000 €
43.16 € / mp

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - MINE ...

Mineri

La ~10km distanță

811 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

17.000 €
34 € / mp

Teren intravilan Mineri, 500 mp , central

Mineri

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

64.500 €
176.71 € / mp

Teren de vanzare pe strada Podgoriilor Tulcea

E3, Tulcea

La ~15km distanță

365 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

TEREN INTRAVILAN STRADA MIRCEA VODA-2000MP, DE ...

E3, Tulcea

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vânzare teren intravilan – zona D ...

E3, Tulcea

La ~15km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

900.000 €
150 € / mp

ID 7529 Teren INTRAVILAN pe Strada Barajuluiu - ...

E3, Tulcea

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

173.280 €
30 € / mp

ID 7617 Teren Str FORESTIERULUI

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

5.776 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
49.96 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

2.802 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
65.79 € / mp

ZONA C.A.P.-TEREN INTRAVILAN ,608MP

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

608 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
28.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA GARA DE MARFURI ,TEREN ...

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

110.000 €
132.53 € / mp

Teren intravilan zona Isaccei-Tulcea

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

830 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
62.03 € / mp

Teren ideal pentru casa - zona Gelco !

Zona Industrială, Tulcea

La ~15km distanță

403 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.500 €
70.68 € / mp

Teren de vanzare zona MGM-Tulcea

Peco, Tulcea

La ~15km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.551.800 €
198.97 € / mp

Teren intravilan investitii de vanzare

Peco, Tulcea

La ~15km distanță

7.799 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

2.475.000 €
165 € / mp

Teren de vanzare zona Peco

Peco, Tulcea

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

110.000 €
220 € / mp

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Peco, Tulcea

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

50.000 €
117.10 € / mp

Teren de vanzare zona Peco Tulcea

Peco, Tulcea

La ~15km distanță

427 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

165.000 €
55 € / mp

Zona Kaufland, teren intravilan, 3000 mp

Peco, Tulcea

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții