Proprietăți unice: 55
Proprietari: 2
Agenție

Azi
5

95.000 €
130.14 € / mp

Baltag - teren intravilan, 730 mp cu vedere la ...

Central, Tulcea

730 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
2

77.000 €
148.65 € / mp

TEREN ULTRACENTRAL- PALATUL COPIILOR, SUPRAFAT ...

C5, Tulcea

518 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
10

60.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare zona CAP- Tulcea

Periferie, Tulcea

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

ZONA 9 MAI -TEREN INTRAVILAN, 500 MP

Vest, Tulcea

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

110.000 €
220 € / mp

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Peco, Tulcea

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
79.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 606 mp – Zona 9 M ...

Vest, Tulcea

606 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

25.900 €
43.17 € / mp

MINERI -TEREN INTRAVILAN 600 MP ,DESCHIDERE 20 ...

Central, Tulcea

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
28.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA GARA DE MARFURI ,TEREN ...

Zona Industrială, Tulcea

565 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

110.000 €
110 € / mp

TEREN INTRAVILAN-STR ISACCEI-9 MAI, 1000 MP

Vest, Tulcea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

9.000 €
16.36 € / mp

Teren intravilan BIDIDIA, zona deosebita, 550MP

Sud, Tulcea

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

125.000 €
105.31 € / mp

Teren intravilan cartier 9 Mai Tulcea - 1.187 m ...

Vest, Tulcea

1.187 mp teren
f.s. 73 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
3

60.000 €
147.06 € / mp

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

408 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

30.000 €
27.000 €
46.88 € / mp

Teren de vanzare zona Bididia Tulcea

Sud-Est, Tulcea

640 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
101.73 € / mp

Teren de vanzare in zona Alexandru cel Bun Tulc ...

Est, Tulcea

521 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

TEREN INTRAVILAN STRADA MIRCEA VODA-2000MP, DE ...

E3, Tulcea

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vânzare teren intravilan – zona D ...

E3, Tulcea

390 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

50.000 €
117.10 € / mp

Teren de vanzare zona Peco Tulcea

Peco, Tulcea

427 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

110.000 €
132.53 € / mp

Teren intravilan zona Isaccei-Tulcea

Zona Industrială, Tulcea

830 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

16.000 €
26.02 € / mp

ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 m ...

Sud-Est, Tulcea

615 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare cu certificat de urbanism P+1 ...

Central, Tulcea

230 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

41.000 €
55.63 € / mp

ID 7854 EXCLUSIVITATE – Teren cu cas&#259 ...

Monumentului, Tulcea

737 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

62.111 €
19 € / mp

OCAZIE:Teren intravilan Tulcea-19euro/m.p.

Central, Tulcea

3.269 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

150.000 €
45 € / mp

ID 7756 Teren INTRAVILAN - Zona Dedeman

Vest, Tulcea

3.333 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

29.388 €
62 € / mp

ID 7620 Teren pentru CASA

Peco, Tulcea

474 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

150.000 €
91.02 € / mp

ID 7256 Teren INTRAVILAN - DN22 - E87 - Str ISA ...

Vest, Tulcea

1.648 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
98.23 € / mp

ID 7678 Teren în Zona Rezidențial&#2 ...

Vest, Tulcea

509 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

900.000 €
150 € / mp

ID 7529 Teren INTRAVILAN pe Strada Barajuluiu - ...

E3, Tulcea

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

52.470 €
29.98 € / mp

ID 7725 Lot teren - Zona VALBERTO

Sud-Est, Tulcea

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

70.000 €
132.33 € / mp

ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

529 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

360.000 €
286.62 € / mp

ID 7513 Teren CENTRAL - Str Slt Gavrilov Cornel ...

Big, Tulcea

1.256 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Tulcea

Tulcea, situată la poalele Deltei Dunării, este o zonă cu un potențial imobiliar semnificativ, având acces la resurse naturale și atracții turistice. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din Tulcea, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de 46.000 euro, cu oferte care încep de la 9.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 250.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 79 euro, cu valori variind între 3 euro și 220 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 137 de zile, indicând o piață activă.

Tulcea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?