Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.549 €
19 € / mp

Teren intravilan construibil 871 mp – lângă Sla ...

Bistrița Nouă

871 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Vând teren intravilan 1.000 mp, zonă liniștită, ...

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

La ~5km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

La ~10km distanță

640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Slatina, Olt

Est, Slatina

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~10km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Slatina, Olt

Est, Slatina

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

La ~10km distanță

740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
22.92 € / mp

Teren de vânzare Bals Com. Voineasa, Sat Racovi ...

Central, Balș

La ~10km distanță

3.010 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
38 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE - TEREN INTRAVILAN 5 ...

Sud-Est, Balș

La ~10km distanță

52.699 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă
1

36.300 €
121 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 300–500 ...

Pielești

La ~25km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

37.000 €
24.67 € / mp

Teren intravilan 1500mp situat la DC87 Pielesti ...

Pielești

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
75.11 € / mp

Teren intravilan, 601 MP, Pielesti

Pielești

La ~25km distanță

466 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
70.05 € / mp

Teren intravilan construcții 414mp în Pielești, ...

Pielești

La ~25km distanță

414 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

36.000 €
83.33 € / mp

Teren Magnolia 432 mp

Pielești

La ~25km distanță

432 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

105.000 €
233.33 € / mp

Teren intravilan 450 mp – zona de case, ideal p ...

Pielești

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

66.131 €
13 € / mp

Teren intravilan 5087 mp de vânzare – Pielești

Pielești

La ~25km distanță

5.087 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14.000 €
3.94 € / mp

teren intravilan 28 m descghidere , utilitati c ...

Vâlcelele de Sus

La ~25km distanță

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

14.000 €
3.94 € / mp

vind teren intravilan 3556 m/p 28 m deschidere ...

Vâlcelele de Sus

La ~25km distanță

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

6.300 €
3.50 € / mp

Loc de casa Draghiceni, olt, 7 km Caracal.

Drăghiceni

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

245.100 €
43 € / mp

Teren de vanzare pentru case/ parcele- Caracal, ...

Central, Caracal

La ~30km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

109.650 €
17 € / mp

Teren Str. Înfrățirii 6450mp, ideal dezvoltare

Central, Caracal

La ~30km distanță

6.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

390.000 €
4.88 € / mp

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Central, Caracal

La ~30km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

235.000 €
76.27 € / mp

Teren Aeroport-Metro 3081 mp toate utilitatile ...

Cârcea

La ~30km distanță

3.081 mp teren
Construcții