Proprietăți unice: 26
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

14.000 €
3.94 € / mp

vind teren intravilan 3556 m/p 28 m deschidere ...

Vâlcelele de Sus

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14.000 €
3.94 € / mp

teren intravilan 28 m descghidere , utilitati c ...

Vâlcelele de Sus

3.556 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.300 €
3.50 € / mp

Loc de casa Draghiceni, olt, 7 km Caracal.

Drăghiceni

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

28.600 €
22 € / mp

TEREN INTRAVILAN -1300 mp CURTISOARA

Curtișoara

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balașa

Dobriceni

3.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

5.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.549 €
19 € / mp

Teren intravilan construibil 871 mp – lângă Sla ...

Bistrița Nouă

871 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
38 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE - TEREN INTRAVILAN 5 ...

Sud-Est, Balș

52.699 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
41

1.280.000 €
44.46 € / mp

Teren Caracal 28.788m + Hale industriale + Sedi ...

Central, Caracal

28.788 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

245.100 €
43 € / mp

Teren de vanzare pentru case/ parcele- Caracal, ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Slatina, Olt

Est, Slatina

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

390.000 €
4.88 € / mp

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Central, Caracal

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

2.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
22.92 € / mp

Teren de vânzare Bals Com. Voineasa, Sat Racovi ...

Central, Balș

3.010 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

4.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

740 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Vând teren intravilan 1.000 mp, zonă liniștită, ...

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

6.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

35.000 €
17.50 € / mp

Teren 2000 mp, intravilan, vatra satului, Pietr ...

Curtișoara

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.500 €
13.03 € / mp

Teren intravilan Caracal / Str. Targu Nou, 3.03 ...

Central, Caracal

3.032 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

210.000 €
20.59 € / mp

Teren Draganesti-Olt la soseaua principala N Ti ...

Central, Drăgănești-Olt

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

640 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

3.447 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

86.100 €
3.63 € / mp

Vanzare teren Corabia

Corabia

23.725 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Olt

Județul Olt, situat în sudul României, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori, având acces facil la drumuri naționale și fiind aproape de orașe importante. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 83.000 euro, cu oferte ce încep de la 1.000 euro și pot ajunge până la 2.002.562 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 39% dintre oferte fiind considerate accesibile pentru cumpărători.
  • Dimensiuni variate: Cele mai multe terenuri disponibile au o suprafață de 28.788 m², ceea ce le face ideale pentru proiecte mari.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori maxime de 292 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 36 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Județul Olt reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Olt? Verifică acum terenurile disponibile!