Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

42.000 €
16.80 € / mp

Teren de vânzare în zona Merei

Merei

2.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 42,000 € și 42.600 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
4

40.000 €
10.29 € / mp

EXCLUSIVITATE! Teren intravilan in Merei Buzau

Merei

La ~5km distanță

3.888 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

65.300 €
30.00 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Merei

La ~5km distanță

2.177 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

81.600 €
17 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Merei

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
1

31.143 €
21 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Ogrăzile

La ~5km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

42.500 €
25 € / mp

Teren de vanzare 1700 mp

Sărata-Monteoru

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan zona Spataru

Spătaru

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

91.450 €
61.54 € / mp

Exclusivitate!Teren intravilan+ fundatie 225 mp ...

Spătaru

La ~10km distanță

1.486 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

28.600 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Stalpu, Buzau, deschidere 6 ...

Spătaru

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

375.000 €
25 € / mp

Teren 15000 mp Vernesti, Buzau cu PUZ

Vernești

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

59.990 €
59.99 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

18.000 €
23.17 € / mp

Teren intravilan zona Zoresti comuna Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

777 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

184.200 €
14.59 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

12.628 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

6.418 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

225.000 €
45 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Vernești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
64.19 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

701 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

45.180 €
36 € / mp

Teren zona Vernesti com. Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

1.255 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

375.000 €
25 € / mp

Teren 15000 mp Vernesti, Buzau cu PUZ

Vernești

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

300.000 €
23.98 € / mp

Teren intravilan 12.511 mp | Potoceni – M ...

Potoceni

La ~10km distanță

12.511 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

105.000 €
39.27 € / mp

Teren intravilan in zona Maracineni

Potoceni

La ~10km distanță

2.674 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

30.000 €
100.33 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan zona Mihai Vite ...

1 Decembrie, Buzău

La ~10km distanță

299 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

190.000 €
267.98 € / mp

Teren intravilan + casa batraneasca zona 1 Dece ...

1 Decembrie, Buzău

La ~10km distanță

709 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

114.000 €
38 € / mp

Teren intravilan zona Soseaua Spatarului

1 Decembrie, Buzău

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

156.000 €
12 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

1 Decembrie, Buzău

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

252.000 €
275.000 €
72 € / mp

Teren pentru construcții în cart. Ori ...

Orizont, Buzău

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

17.000 €

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

La ~25km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

17.000 €
5 € / mp

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Construcții