Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

257.300 €
20 € / mp

Teren industrial / investiție – 12.858 mp – acc ...

1 Decembrie, Buzău

12.865 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan

Vâlcelele

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Vând teren intravilan

Tăbărăști

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

8.506 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
5 € / mp

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

17.000 €

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

1.500 €

Vanzare cadastru

Rușețu

Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

220.000 €
390.000 €
3.01 € / mp

Teren unicat 73000 mp baraj Siriu

Siriu

73.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.250 €
13 € / mp

Proprietar Teren 1250 m2, Comuna Vernesti , Sat ...

Vernești

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8.000 €
16 € / mp

vand sau inchiriez 17500 mp intravilan in Cisl ...

Cislău

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

45.000 €
8.65 € / mp

Teren cu suprafața de 5100mp amplasat într-o zo ...

Mărunțișu

5.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

220.000 €
20.18 € / mp

Teren de vanzare Buzau E85 vis-a-vis de Ford, L ...

1 Decembrie, Buzău

10.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

42.000 €
16.80 € / mp

Teren de vânzare în zona Merei

Merei

2.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 42,000 € și 42.600 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

300.000 €
23.98 € / mp

Teren intravilan 12.511 mp | Potoceni – M ...

Potoceni

La ~5km distanță

12.511 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

105.000 €
39.27 € / mp

Teren intravilan in zona Maracineni

Potoceni

La ~5km distanță

2.674 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
3

225.000 €
45 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Vernești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
64.19 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

701 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

184.200 €
14.59 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

12.628 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

6.418 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

59.990 €
59.99 € / mp

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

18.000 €
23.17 € / mp

Teren intravilan zona Zoresti comuna Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

777 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

45.180 €
36 € / mp

Teren zona Vernesti com. Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

1.255 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

La ~10km distanță

6.018 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

57.500 €
28.13 € / mp

Teren intravilan zona Potoceni

Mărăcineni

La ~10km distanță

2.044 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

65.000 €
50 € / mp

Teren intravilan zona Maracineni

Mărăcineni

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

158.900 €
31.40 € / mp

Teren intravilan zona Capatanesti

Mărăcineni

La ~10km distanță

5.060 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

68.000 €
20.09 € / mp

Teren intravilan in localitatea Posta Calnau

Poșta Câlnău

La ~10km distanță

3.384 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €
20.83 € / mp

Teren intravilan Posta Calnau 1919mp – 40 ...

Poșta Câlnău

La ~10km distanță

1.920 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Județul Buzău, direct de la proprietari

Județul Buzău oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri pentru construcții, având un mediu natural atractiv și accesibilitate bună. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 38.000 euro, cu oferte ce încep de la 18.800 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 170.120 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 80% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² până la 322 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 22 de zile, indicând o piață activă.

Județul Buzău reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile!