Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
6.38 € / mp

Teren 5.700 mp | Intravilan + extravilan | Util ...

Zăpodia (Traian)

4.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan construibil Măgura

Dealu Mare

1.167 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

8 €
0 € / mp

vand teren,suprafata de 3800 mp, din care 753 m ...

Bogdănești

3.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

46.000 €
41.82 € / mp

Vând teren platou Farbe

Măgura

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

125.000 €
26.23 € / mp

Teren intravilan pentru construcții, 4765 ...

Șerbănești, Bacău

4.765 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

76.000 €
7.47 € / mp

Teren 1 ha, deschidere spre padure, Sanduleni

Sănduleni

La ~5km distanță

10.175 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

21.500 €
5.37 € / mp

Vanzare Teren - Comuna Beresti-Tazlau, sat Boso ...

Boșoteni

La ~10km distanță

4.007 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €
7.46 € / mp

Teren intravilan, sat Petricica, comuna Strugar ...

Petricica

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
4

265.000 €
40.15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Faraoani jud. Baca ...

Faraoani

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €
20.36 € / mp

Teren de vânzare, Com. Sarata, Jud. Bacău

Sărata (Sărata)

La ~15km distanță

7.366 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

41.000 €
19.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Nicolae Balcescu, ...

Nicolae Bălcescu

La ~15km distanță

2.114 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

46.500 €
34.96 € / mp

Teren de vânzare Nicolae Balcescu – ...

Nicolae Bălcescu

La ~15km distanță

1.330 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €
29.91 € / mp

Teren intravilan 4514 mp de vânzare, Luizi Călu ...

Luizi-Călugăra

La ~15km distanță

4.514 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

80.000 €
14.29 € / mp

Teren de vanzare Poduri - Bacau

Poduri

La ~15km distanță

5.597 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

29.999 €
374.99 € / mp

Casă din chirpici, bucătărie de vară și 1.34 ha ...

Ardeoani

La ~15km distanță

13.434 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

21.800 €
43.60 € / mp

Teren intravilan de Vanzare in Magura Bacau

Crihan

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

22.440 €
12 € / mp

Teren extravilan de vanzare Crihan Bacau

Crihan

La ~15km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
38

1.599.900 €
48.25 € / mp

TEREN INTRAVILAN DEVANZARE 33161 MP DE VANZARE ...

Central, Târgu Ocna

La ~15km distanță

33.161 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

324.000 €
30.29 € / mp

TEREN INTRAVILAN 10.700 mp DE VANZARE IN TG.O ...

Central, Târgu Ocna

La ~15km distanță

10.698 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

69.900 €
12.76 € / mp

TEREN DE VANZARE IN STATIUNEA TARGU OCNA

Sud-Vest, Târgu Ocna

La ~15km distanță

5.476 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

64.900 €
36.58 € / mp

TEREN DE VANZARE 1774 MP LA STRADA PRINCIPALA I ...

Exterior Est, Târgu Ocna

La ~15km distanță

1.774 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.900 €
9.61 € / mp

TEREN 2695 MP de vanzare in Statiunea TG OCNA

Exterior Est, Târgu Ocna

La ~15km distanță

2.695 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

5.400.000 €
135 € / mp

TEREN DE VANZARE cu Hale de Productie, Birouri ...

Central, Onești

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

8.900.000 €
26.97 € / mp

Onești | Teren 33 ha cu utilităț ...

Est, Onești

La ~15km distanță

330.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

164.900 €
16.49 € / mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN IN ZONA INDUSTRIALA ...

Periferie, Onești

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

La ~15km distanță

6.478 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

249.900 €
8.93 € / mp

Teren Intravilan 28.000 mp în Onesti – pen ...

Est, Onești

La ~15km distanță

28.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

50.000 €
14.61 € / mp

Teren intravilan 3422 mp, zona Dofteana-Parcul ...

Central, Onești

La ~15km distanță

3.422 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

170.500 €
5 € / mp

TEREN DE VANZARE PTR.BUSINESS 34100 Mp ONESTI

Central, Onești

La ~15km distanță

34.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
26

2.400.000 €
118.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII ( 2 ha) DE VA ...

Central, Onești

La ~15km distanță

20.326 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcţii de vânzare în Județul Bacău, direct de la proprietari

Județul Bacău oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori, având un potențial semnificativ pentru construcții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 64.000 euro, cu oferte care încep de la 7.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri ajung până la 60.000 euro, iar prețul pe metru pătrat variază între 6 euro și 526 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 64% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 36 de zile, indicând o piață activă.

Județul Bacău reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având prețuri accesibile și o varietate de opțiuni disponibile direct de la proprietari.