Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

1.550 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
35 € / mp

Teren extravilan zona lac Sigmir utilitati

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

49.500 €
90 € / mp

Teren Intravilan 5,5 Arii - Sigmir

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
12

65.900 €
41.97 € / mp

Teren Dealul Jelnei utilitati

Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
2.17 € / mp

Teren Investitie Valea Jelnii

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
67.27 € / mp

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
41.90 € / mp

Teren 3341 mp Valea Budacului

Exterior Est, Bistrița

La ~5km distanță

3.341 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
10.83 € / mp

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
3

30.000 €
5.17 € / mp

Teren de vanzare situat in Bistrita, zona Drumu ...

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

57.000 €
65.22 € / mp

Teren 874 mp - zona Pico Verde

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

874 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

9.490 €
16.68 € / mp

Teren intravilan 569 mp cu utilitati-ideal casa ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.500 €
1.19 € / mp

Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
130 € / mp

Teren 20 Ari de vanzare zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

497.794 €
411.400 €
414.83 € / mp

1200 mp, teren zona B-dul Republicii -construi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

28.000 €
12.35 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren 2267 mp-Zona Val ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

2.267 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.109 €
9.72 € / mp

Teren intravilan 1.246 mp, BISTRITA NASAUD, BIS ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

767 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp cu utilitati-ideal cas ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
9.51 € / mp

Teren intravilan de vânzare – deschidere mare l ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

29.900 €
24.92 € / mp

Teren extravilan, situat la limita cu intravila ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
129.712 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.474 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
34.500 €
14.50 € / mp

Teren 1379mp,INTRAVILAN,zona PRUNDU BARGAULUI

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.379 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

66.000 €
11 € / mp

Teren intravilan parcelabil- Colibița, investit ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.900 €
69.80 € / mp

Teren intravilan 500mp, Alea Trifoiului

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

27.500 €
27.50 € / mp

Teren 1000 mp-ideal casa de vacanta, investitie ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700 €
4.75 € / mp

Teren intravilan 1200 mp-ideal casa-investitie- ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panoramă asupra orașului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții