Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
65 € / mp

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Centura, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

60.000 €
105.26 € / mp

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Centura, Bistrița

570 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

85.000 €
85 € / mp

Teren de vanzare 10 ari - zona LEONI

Centura, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
62.99 € / mp

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistriței | ...

Centura, Bistrița

1.270 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

82.500 €
75 € / mp

Teren 11 arii Zona centura cu deschidere de 14, ...

Centura, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

76.000 €
37.53 € / mp

Teren de vanzare 20 ari - zona Subcetate

Centura, Bistrița

2.025 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

86.515 €
39.02 € / mp

Teren de vânzare, Valea Budacului, Bistrița, R ...

Centura, Bistrița

2.217 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.109 €
9.72 € / mp

Teren intravilan 1.246 mp, BISTRITA NASAUD, BIS ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Zonă deosebită, Piat ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

66.000 €
11 € / mp

Teren intravilan parcelabil- Colibița, investit ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
3

4.900 €
1.69 € / mp

Teren intravilan 1180 mp cu utilitati-ideal cas ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.180 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700 €
4.75 € / mp

Teren intravilan 1200 mp-ideal casa-investitie- ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

27.500 €
27.50 € / mp

Teren 1000 mp-ideal casa de vacanta, investitie ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
4.81 € / mp

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
35 € / mp

Teren extravilan zona lac Sigmir utilitati

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

66.000 €
55 € / mp

Teren intarvilan de vanzare - Valea Rusului.

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

49.500 €
90 € / mp

Teren Intravilan 5,5 Arii - Sigmir

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

50.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 1300mp, Zona Valea Ghinzii

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

497.794 €
411.400 €
414.83 € / mp

1200 mp, teren zona B-dul Republicii -construi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
2.17 € / mp

Teren Investitie Valea Jelnii

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

767 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
12

65.900 €
41.97 € / mp

Teren Dealul Jelnei utilitati

Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

57.000 €
65.22 € / mp

Teren 874 mp - zona Pico Verde

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

874 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
9.51 € / mp

Teren intravilan de vânzare – deschidere mare l ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

30.000 €
56.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Str. Ghinzii, Bis ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

534 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
10.83 € / mp

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Centura, Bistrița

Centura Bistriței este o zonă în dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Această regiune oferă accesibilitate și un mediu propice pentru construcții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 98.000 euro, cu oferte care încep de la 6.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 77 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 140 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 53 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de utilizare: Terenurile sunt potrivite pentru construcții rezidențiale sau comerciale, având un potențial de dezvoltare semnificativ.

Centura Bistriței reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de creștere. Ești gata să explorezi terenurile disponibile? Nu rata ocazia de a investi în această zonă promițătoare!