Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

74.900 €
21.40 € / mp

Teren extravilan în suprafață de 3500 mp, situa ...

Nord-Vest, Bistrița

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

29.900 €
24.92 € / mp

Teren extravilan, situat la limita cu intravila ...

Nord-Vest, Bistrița

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

66.900 €
66.90 € / mp

Teren în suprafață de 1000 mp, situat în zona S ...

Nord-Vest, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

30.000 €
56.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Str. Ghinzii, Bis ...

Nord-Vest, Bistrița

534 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
2.17 € / mp

Teren Investitie Valea Jelnii

Nord-Vest, Bistrița

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

66.000 €
55 € / mp

Teren intarvilan de vanzare - Valea Rusului.

Nord-Vest, Bistrița

1.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

49.500 €
90 € / mp

Teren Intravilan 5,5 Arii - Sigmir

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
4.81 € / mp

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.109 €
9.72 € / mp

Teren intravilan 1.246 mp, BISTRITA NASAUD, BIS ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

50.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 1300mp, Zona Valea Ghinzii

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

66.000 €
11 € / mp

Teren intravilan parcelabil- Colibița, investit ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.474 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
10.83 € / mp

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

9.490 €
16.68 € / mp

Teren intravilan 569 mp cu utilitati-ideal casa ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
9.51 € / mp

Teren intravilan de vânzare – deschidere mare l ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

28.000 €
12.35 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren 2267 mp-Zona Val ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

2.267 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
67.27 € / mp

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Zonă deosebită, Piat ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

56.900 €
8.75 € / mp

Teren intravilan 6500 mp | Parc Industrial Șieu ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

147.600 €
12 € / mp

Teren 1.23 ha | DN17 | Șieu-Măgheruș

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

12.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
41.90 € / mp

Teren 3341 mp Valea Budacului

Exterior Est, Bistrița

La ~5km distanță

3.341 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
130 € / mp

Teren 20 Ari de vanzare zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

57.000 €
65.22 € / mp

Teren 874 mp - zona Pico Verde

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

874 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

2.500 €
1.19 € / mp

Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

55.000 €
14.47 € / mp

Vânzare teren intravilan – Comuna Dumitra

Exterior Nord, Bistrița

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
3

30.000 €
5.17 € / mp

Teren de vanzare situat in Bistrita, zona Drumu ...

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

17.500 €
35 € / mp

Teren 500 mp cu utilitat- Zona Drumul Tarpiului

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Bistrița, Nord-Vest

Bistrița, o zonă cu un potențial de dezvoltare remarcabil, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 34.000 euro, cu oferte ce încep de la 6.500 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 74.900 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 57 euro, cu valori care variază între 2 euro și 67 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 38 de zile, indicând o piață activă.

Bistrița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile de construcții disponibile în Bistrița!