Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
8

70.000 €
50 € / mp

Teren Vecinatate stategica INDUSTRIANOVA HUB

Viișoara, Bistrița

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

250.000 €
96.15 € / mp

Teren + Clădire în Viișoara

Viișoara, Bistrița

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
14

2.500 €
1 € / mp

Teren Intravilan - Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

18.000 €
12.51 € / mp

Teren extravilan 1439 mp,cu latime de 17 mp,zon ...

Viișoara, Bistrița

1.439 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal locuinte P+4/Hal ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

76.000 €
37.53 € / mp

Teren de vanzare 20 ari - zona Subcetate

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.025 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

86.515 €
39.02 € / mp

Teren de vânzare, Valea Budacului, Bistrița, R ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

82.500 €
75 € / mp

Teren 11 arii Zona centura cu deschidere de 14, ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

85.000 €
85 € / mp

Teren de vanzare 10 ari - zona LEONI

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
62.99 € / mp

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistriței | ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.270 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

60.000 €
105.26 € / mp

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
65 € / mp

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

64.000 €
64 € / mp

Teren intavilan 1000 mp, zona Sigmir

Sigmir

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.109 €
9.72 € / mp

Teren intravilan 1.246 mp, BISTRITA NASAUD, BIS ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Zonă deosebită, Piat ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

66.000 €
11 € / mp

Teren intravilan parcelabil- Colibița, investit ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

4.900 €
1.69 € / mp

Teren intravilan 1180 mp cu utilitati-ideal cas ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.180 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700 €
4.75 € / mp

Teren intravilan 1200 mp-ideal casa-investitie- ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

27.500 €
27.50 € / mp

Teren 1000 mp-ideal casa de vacanta, investitie ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
4.81 € / mp

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
35 € / mp

Teren extravilan zona lac Sigmir utilitati

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

66.000 €
55 € / mp

Teren intarvilan de vanzare - Valea Rusului.

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

49.500 €
90 € / mp

Teren Intravilan 5,5 Arii - Sigmir

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

50.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 1300mp, Zona Valea Ghinzii

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

497.794 €
411.400 €
414.83 € / mp

1200 mp, teren zona B-dul Republicii -construi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
2.17 € / mp

Teren Investitie Valea Jelnii

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

767 mp teren
Construcții