Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

74.900 €
68.09 € / mp

Teren intravilan 1100 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

39.900 €
72.55 € / mp

Teren intravilan 550 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

550 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

19.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare extravilan 1000mp - Aerodrom

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,Unirea,Parcelabil

Unirea, Bistrița

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

6.000 €
7.000 €
4 € / mp

Teren intravilan Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

182.000 €
125 € / mp

Teren intavilan parcela de 1456mp, Unirea zona ...

Unirea, Bistrița

1.456 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

47.900 €
28.18 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Unirea, Bistrița

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

teren intravilan - 10 ari - zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
7

250.000 €
47.17 € / mp

Teren cu suprafata 5300 mp intravilan

Unirea

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

5.000 €
2.86 € / mp

Teren 1750 mp-ideal casa P+2-zona linistita-Uni ...

Unirea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
3

5.000 €
6.25 € / mp

Teren intravilan 800 mp cu utilitati-ideal casa ...

Unirea

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

90.000 €
52.94 € / mp

Teren 17 Ari cu panorama,Unirea,zona rezidentia ...

Unirea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

33.000 €
52.38 € / mp

Teren intravilan 630 mp cu utilitati-ideal casa ...

Unirea

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

95.000 €
11.18 € / mp

85 ari teren extravilan, intre case, la limita ...

Calea Moldovei, Bistrița

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

29.900 €
59.80 € / mp

De vânzare teren intravilan – 500 mp + cotă par ...

Cetății, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
4.81 € / mp

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
35 € / mp

Teren extravilan zona lac Sigmir utilitati

Exterior Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

497.794 €
411.400 €
414.83 € / mp

1200 mp, teren zona B-dul Republicii -construi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

767 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

50.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 1300mp, Zona Valea Ghinzii

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp cu utilitati-ideal cas ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.474 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

66.900 €
66.90 € / mp

Teren în suprafață de 1000 mp, situat în zona S ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

29.900 €
24.92 € / mp

Teren extravilan, situat la limita cu intravila ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

74.900 €
21.40 € / mp

Teren extravilan în suprafață de 3500 mp, situa ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.109 €
9.72 € / mp

Teren intravilan 1.246 mp, BISTRITA NASAUD, BIS ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

30.000 €
56.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Str. Ghinzii, Bis ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

534 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Unirea, Bistrița

Unirea, situată în Bistrița, este o zonă accesibilă, ideală pentru dezvoltări imobiliare. Această localitate oferă oportunități excelente pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcții. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 47.000 euro, cu oferte care încep de la 6.500 euro și pot ajunge până la 182.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 28 euro, cu valori variind de la 1 euro până la 125 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 53 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Unirea, Bistrița, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție? Verifică acum terenurile disponibile în Unirea!