Proprietăți unice: 192
Proprietari: 192
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intre Sibiu si Sura Mare prive ...

Central, Sibiu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 94mp

Central, Sibiu

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

1.798 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Inchiriez casa, spatiu comercial in Sibiu ultra ...

Ultracentral, Sibiu

270 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren agricol

Gura Râului

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

60.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Tocile , intravilan, com. Sadu

Central, Cisnădie

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

350 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu cabinet medical

Cedonia, Sibiu

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare -Islazul Talmaciulu ...

Central, Tălmaciu

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Cisnadioara

Cisnădioara

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

78.000 €
/ lună 162.16 € / mp / lună

Teren pe Calea Cisnadiei (uzina de apa) cu PUZ ...

Central, Cisnădie

481 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

10.000 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Merghindeal, judetul Sibiu

Merghindeal

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

6.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren Sat Moardes , Comuna Mihaileni

Central, Sibiu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

110 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 2300 mp zona turistica Valea S ...

Rășinari

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

82.000 €
/ lună 51.80 € / mp / lună

Vand teren intravilan Cisnadie

Central, Cisnădie

1.583 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.400 €
/ lună

PF Inchiriez clinica medicala/stomatologica in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Rate Cristian sibiu

Vest, Sibiu

3.750 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

12.999 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Cristian

Cristian

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren

Hamba

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial/birou 50mp, Parter, Bloc nou, ...

Țiglari, Sibiu

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

4.780 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birou de la 478 mp( Et3B,478mp+Et4B,4 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

478 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

880 €
/ lună 10 € / mp / lună

4 spatii birouri Et. 1 B - de la 88 mp la 227 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

88 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

5.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birou de la 510 mp(Et7A-510mp+Et8A-51 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

NOU Spațiu comercial/ 100 mp/Terasă/Pietonală/C ...

Orașul de Jos, Sibiu

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez cladire de birouri

Periferie, Sibiu

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand teren Daia Noua

Daia

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tocile, priveliste deosebit ...

Sadu

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

350 €
/ lună

Spatiu ideal pentru cabinet psihologie / logope ...

Central, Mediaș

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

320.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 8.000 mp, limita intravilan, PUZ in curs, ...

Șura Mică

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Talmaciu 7,000 mp acces drum national

Central, Tălmaciu

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 5300 mp

Central, Sibiu

5.300 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în județul Sibiu, direct de la proprietari

Județul Sibiu, cunoscut pentru frumusețea sa naturală și patrimoniul cultural, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale disponibile sunt accesibile și variate, fiind ideale pentru antreprenori. Imoradar24.ro a analizat piața, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte care încep de la 10 euro și pot ajunge până la 240.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 72 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 2000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 53% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Comision zero: Spațiile comerciale sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.