Proprietăți unice: 192
Proprietari: 192
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.826 €
/ lună 282.60 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT - Cladire de birouri sau se ...

Dumbrăveni

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Hostel FELIX - camere de inchiriat

Dumbrăveni

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial,ultracent ...

Mediaș

32 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de cazare in Sibiu, Str. Triajului, capa ...

Broscărie, Sibiu

841 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare 10.000 mp utilita?i disponibil ...

Agnita

1.000 mp utili
12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Hala industriala 3800mp str. stefan cel mare 19 ...

Broscărie, Sibiu

3.800 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Proprietar spatiu Nou

Calea Dumbrăvii, Sibiu

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Inchriez teren 3600mp cu hala 270mp aprximativ ...

Șura Mare

3.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala si birouri cu 1-2 camere si spatii depozit ...

Mediaș

40 mp utili
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

343.000 €
/ lună 3,648.94 € / mp / lună

Vand casa singur in curte in Piata Cluj

Central, Sibiu

94 mp utili
612 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala

Central, Sibiu

1.200 mp utili
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriere hale de productie,depozitare

Gușterița, Sibiu

1.600 mp utili
1.600 mp teren