Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand teren Daia Noua

Daia

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Daia Noua - Ideal Casa de Vacanta ...

Daia

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
/ lună 32.56 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8600 mp

Daia

8.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Vand teren arabil extravilan Bungard

Bungard

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

La ~5km distanță

4 camere
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

65.000 €
/ lună 162.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Selimbar - Zona Bungard - Oportuni ...

Bungard

La ~5km distanță

400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

PROPRIETAR Teren langa satul Bungard

Bungard

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren dealul daii

Bungard

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

39 €
/ lună

inchiriere

Șelimbăr

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

325 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

gradini de inchiriat

Șelimbăr

La ~5km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

280 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună
1.000 €
10.96 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Vasile Aaron

Șelimbăr

La ~5km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cabinet stomatologic de inchiriat

Șelimbăr

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren Intravilan Selimbar ( Zona Sopa) Puz apro ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

720 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Șelimbăr

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8.112 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 676 mp, zona Selimbar-Bungard, 7 min Sibi ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

130 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ finalizat 130 /m2

Șelimbăr

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

167 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand parcela in Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Hala industriala 3800mp str. stefan cel mare 19 ...

Broscărie, Sibiu

La ~10km distanță

3.800 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de cazare in Sibiu, Str. Triajului, capa ...

Broscărie, Sibiu

La ~10km distanță

841 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriere hale de productie,depozitare

Gușterița, Sibiu

La ~10km distanță

1.600 mp utili
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

143.000 €
/ lună 23.83 € / mp / lună

Teren in zona de urbanizare mal Cibin, Sibiu PU ...

Gușterița, Sibiu

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.100 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri clasa A, 280 mp, str Stefan cel Mare, c ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~10km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Sibiu, Complex Co ...

Hipodrom 1, Sibiu

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Lazaret 48m

Lazaret, Sibiu

La ~10km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren

Hamba

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilant Hamba

Hamba

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 39.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu, oras Avrig

Bradu

La ~10km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 8900 mp

Bradu

La ~10km distanță

8.900 mp teren