Proprietăți unice: 165
Proprietari: 21
Agenție

1 lună în urmă
2

1.900 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL

Central, Tulcea

472 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

1.900 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Tulcea

472 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

420 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Parter Bloc Pelican

Pelican, Tulcea

28 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

44.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Vand Teren Curte Betonata 200Mp + Hala 150 Mp

Central, Tulcea

200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.800 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu comercial,str.Babadag,184 mp

Babadag, Tulcea

184 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

110.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Central, Tulcea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

41.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Oituz (Constanta)

Central, Tulcea

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

17.000 €
/ lună 30.09 € / mp / lună

Teren 565 mp Green Village Tulcea, ideal casa

Central, Tulcea

565 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.300 €
/ lună 3.96 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial/Predau Afacere La Ch ...

Central, Tulcea

328 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

220.000 €
/ lună 197.66 € / mp / lună

Spatiu Beauty & SPA Premium/ zona Centrala-113m ...

Central, Tulcea

1.113 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriem- SPATIU str CONSTRUCTORILOR

Vest, Tulcea

787 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU BIROU -zona VISA -Tulcea

Central, Tulcea

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
/ lună 86.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 606 mp Zona 9 Mai, ...

Central, Tulcea

553 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat in zona Gelco 400 ...

Central, Tulcea

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hala 700 mp | Inaltime 8 m | Zona foarte buna | ...

Central, Tulcea

700 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren de inchiriat Tulcea zona strategica, idea ...

Central, Tulcea

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 29.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona ultracentral ...

Ultracentral, Tulcea

17 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
2

3.700 €
/ lună 33.64 € / mp / lună

De inchiriat spstiu comercial Ultracentral - or ...

Ultracentral, Tulcea

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

21.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, utilitati disponibile, ...

Central, Tulcea

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

850.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Id 7904 Teren Ultracentral - Oportunitate Inves ...

Ultracentral, Tulcea

850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

205 €
/ lună 8.20 € / mp / lună

Inchiriez birouri ,2 camere, 25,6 mp,zona ultra ...

Ultracentral, Tulcea

25 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat, zona Faleza Tulcea 100 ...

Faleză, Tulcea

1.000 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 80 mp ultracentral, vitrina ma ...

Ultracentral, Tulcea

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 500 mp zona 9 Mai, aproape de lac, utilit ...

Central, Tulcea

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.332.285 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

Vanzare 206ha Tulcea

Central, Tulcea

Agenție

4 luni în urmă
1

69.000 €
/ lună 140.82 € / mp / lună

Teren intravilan 490 mp, zona centrala Tulcea t ...

Central, Tulcea

490 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 49.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, 61 mp, vitrina m ...

Ultracentral, Tulcea

61 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 49.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, 61 mp, vitrina m ...

Ultracentral, Tulcea

61 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez cladire ultracentrala D+P+4E-1100 mp

Piața Nouă, Tulcea

1.100 mp utili
4E
Agenție

4 luni în urmă
12

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral, 200 mp, vitrina ...

Ultracentral, Tulcea

200 mp utili
1990