ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casa - Aleea Gemma

70.000 € / lună
132.33 € / mp / lună

Babadag, Tulcea

Suprafață teren:
529 mp

Descriere spațiu comercial

LUX Imobiliare va propune spre vanzare, in EXCLUSIVITATE, un teren intravilan situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale municipiului Tulcea zona 9 Mai, pe Aleea Gemma.Terenul are o suprafata de 529 mp si un front stradal de 7 ml, fiind ideal pentru construirea locuintei mult dorite. Proprietatea beneficiaza de PUZ aprobat si autorizatie de construire, ceea ce permite demararea rapida a proiectului.Un mare avantaj il reprezinta utilitatile existente pe teren: apa curenta, energie electrica, gaz si canalizare. Accesul se face direct din strada asfaltata, intr-o zona linistita, rezidentiala, cu vecinatati bine dezvoltate.Actele sunt pregatite pentru vanzare, fara impedimente.Pret: 70.000 EUROContact:(folosesti formularul de contact) Marin Nicolae(folosesti formularul de contact) Alina(folosesti formularul de contact) Ioana Sediul Agentiei LUX Imobiliare:Strada Babadag, Nr. 12, Bl. 6, Parter (vis-a-vis de CEC Bank)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1540656

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tulcea Marfuri
Mijloace transport aprox. 1869 m
Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 1606 m
education
Grup Scolar Anghel Saligny
Învățământ aprox. 2000 m
Recreere
shopping
SC Cormar SRL
Supermarket/Mall aprox. 1738 m
shopping
LIDAS
Supermarket/Mall aprox. 1745 m
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1846 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1854 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Lunca