Proprietăți unice: 150
Proprietari: 21
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
11

840 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Tulcea 60 mp stra ...

E3, Tulcea

60 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

22.800 €
/ lună 40.35 € / mp / lună

Teren lot 565 mp (teren intravilan Tulcea)

Central, Tulcea

565 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

ID 10071 Loca?ie disponibila pentru INCHIRIERE

Babadag, Tulcea

150 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
/ lună 70.82 € / mp / lună

Teren intravilan la Troita

Central, Tulcea

353 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

8 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

SPATII DE BIROURI DE INCHIRIAT -ZONA ULTRACENTR ...

Ultracentral, Tulcea

130 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

ULTRACENTRAL -SPATIU COMERCIAL P+1 , SUPRAFATA ...

Ultracentral, Tulcea

110 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

1.320 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial,Ultracentral,110mp

Central, Tulcea

110 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

1.840 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 184 mp , str.Babadag

Babadag, Tulcea

184 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
37

9.800 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Centru logistic de inchiriat in Tulcea

Vest, Tulcea

1E
Agenție

2 luni în urmă
25

2.486 €
/ lună
2.250 €
22 € / mp / lună

Spatiu Beauty & SPA Premium , Ultrcentral

Central, Tulcea

113 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Hala de inchiriat in zona Dedeman

Vest, Tulcea

Agenție

3 luni în urmă
2

1.330 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu Comercial ideal mai multo ...

Central, Tulcea

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu vad

E3, Tulcea

45 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona ultracentrala Tulcea

Ultracentral, Tulcea

340 mp utili
2009
Agenție

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Penitenciar ...

Babadag, Tulcea

60 mp utili
1990
Agenție

7 luni în urmă
1

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

ID 8266/6088 Ai nevoie de spațiu pentru af ...

Babadag, Tulcea

90 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
5

17.200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Oportunitate Ideală pentru Producție ...

Zona Industrială, Tulcea

1E
Agenție

8 luni în urmă
6

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona centrala Tulcea

Central, Tulcea

1 camere
28 mp
1970
Agenție

8 luni în urmă
10

600 €
/ lună 20.69 € / mp / lună

ID 8205 EXCLUSIVITATE - Spatiu de inchiriat pe ...

Babadag, Tulcea

29 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
10

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Tulcea

Păcii, Tulcea

45 mp utili
2010
Agenție

9 luni în urmă
13

250 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Str. Spitalului - Cabinete Medicale de Inchiria ...

Spitalului, Tulcea

150 mp utili
4E
Agenție

9 luni în urmă
9

2.250 €
/ lună 50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona ultracentrala Tulce ...

Ultracentral, Tulcea

1 camere
45 mp
1985
Agenție

9 luni în urmă
14

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial,240 mp,zona E3

E3, Tulcea

240 mp utili
4E
Agenție

10 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Babadag zona Anaf-Tulcea

C5, Tulcea

140 mp utili
4E
1993
Agenție

10 luni în urmă
1

3.596 €
/ lună 31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral, cu vad ,116 mp

Central, Tulcea

116 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 30.17 € / mp / lună

ID 8252 EXCLUSIVITATE LUX Imobiliare – UL ...

Ultracentral, Tulcea

116 mp utili
1998
Agenție

Mai mult de un an
17

1.900 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Faleza - Restaurant, Spatiu comercial, 450 mp u ...

Ultracentral, Tulcea

450 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

3.150 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala productie de inchiriat

Vest, Tulcea

1E
Agenție

Mai mult de un an
10

1.499 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

ID 8222 Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchir ...

Central, Tulcea

383 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
10

2.760 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona centrala Tulcea

Piața Veche, Tulcea

230 mp utili
2E
2010

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Tulcea

Tulcea, un oraș cu un bogat patrimoniu cultural și acces la Delta Dunării, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și ajung până la 1.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari având 168 m² și cele mai mici de 37 m².
  • Accesibilitate: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori ce variază între 6 euro și 12 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 700 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de clădiri: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt în clădiri de birouri sau clădiri mixte.

Tulcea reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale bine situate, cu prețuri competitive. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în acest oraș vibrant? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Tulcea!