Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comerciale

Săcălaz

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.500 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Săcălaz

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intrare Sacalaz-45Euro/Mp

Săcălaz

510 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchirez spatiu 190 mp birouri

Săcălaz

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ocazie ! Teren centru Sacalaz toate utilitatile ...

Săcălaz

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună
44.000 €
59.19 € / mp / lună

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Săcălaz

642 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.000 €
/ lună
2.200 €
7.69 € / mp / lună

Proprietar inchiriez hala

Săcălaz

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

hala de inchiriat

Săcălaz

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

400 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat , 540 mp si cel d ...

Săcălaz

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial Sacalaz

Săcălaz

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.300 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial - magazin alimentar

Ronaț, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren intravilan Utvin

Utvin

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

5.500 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

De vanzare, de inchiriat

Utvin

La ~5km distanță

928 mp utili

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez Spatiu Comercial 320mp Zon ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.380 €
/ lună 2.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu productie Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4.600 €
/ lună 2 € / mp / lună

inchiriez spatii productie HO RE CA

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

2.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

29 €
/ lună

ofer spre inchiriat 1 loc motocicleta in garaj ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren direct de la proprietar, zona Torontalulu ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Birou de inchiriat Timisoara Piata Verde Parter ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

400 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Inchiriez hala si locuri de parcare in curte in ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

92 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 183.02 € / mp / lună

Proprietar vand parcela teren cu autorizatie de ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

70 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Proprietar inchirez Loc Parcare Zona Torontalul ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30 €
/ lună 2 € / mp / lună

Ofer loc parcare subteran calea Torontalului, c ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

200 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren 555mp intravilan Tor ...

Torontalului, Timișoara

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.800 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren extravilan ,faneata

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan servicii

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren pentru constructie, intravilan Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

5.500 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Hala industriala 788mp + Birouri 145mp Service ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

966 mp utili