Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial-Hitias jud Timis

Hitiaș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Hitias

Hitiaș

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietar inchiriez/arendez teren 5000mp in Ba ...

Bacova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

140.000 €
/ lună 786.52 € / mp / lună

Spa?iu Comercial + teren cu izvor de apa minera ...

Bacova

La ~5km distanță

178 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in buzia?

Central, Buziaș

La ~5km distanță

130 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 250 mp, parter

Central, Buziaș

La ~5km distanță

250 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu numar de casa si utili ...

Central, Buziaș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat la 3 KM de autostrada

Topolovățu Mare

La ~10km distanță

15.000 mp utili
30.000 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bazoș

La ~10km distanță

41.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren in vatra satului Bazos !!!

Bazoș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

12.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren parcela cheveres 750 mp

Chevereșu Mare

La ~10km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.500 €
/ lună 8.69 € / mp / lună

Teren intravilan Ohaba Forgaci , 13 km de Lugoj

Ohaba-Forgaci

La ~10km distanță

2.129 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand terenuri extravilane in loc. Chizatau, jud ...

Chizătău

La ~10km distanță

66.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

31.000 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Petrovaselo

La ~10km distanță

2.068 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

5 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer teren agricol in arenda

Central, Recaș

La ~10km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birou

Central, Recaș

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

27.000 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Teren de casa in Recas

Central, Recaș

La ~10km distanță

445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Recaș

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

89.550 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Vinzi apartamentul din cap. Iti faci casa de la ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

5 camere
1.500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

350 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 270mp la Dragsina 350e

Dragșina

La ~15km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan si extravilan Babsa-Belin ...

Belinț

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

200 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 120mp , 10 incaperi, ...

Sacoșu Turcesc

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
/ lună 35.77 € / mp / lună

Teren intravilan 671 m^2 direct proprietar

Sacoșu Turcesc

La ~15km distanță

671 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Loc de casa in Boldur

Boldur

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Închiriere spații comerciale - Izvin

Izvin

La ~15km distanță

75 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

175.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu gazon sintetic

Izvin

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii comerciale - Izvin

Izvin

La ~15km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

65.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren extravilan agricol 65200mp

Otvești

La ~15km distanță

65.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Livada pomi fructiferi (urgent)

Otvești

La ~15km distanță

10.000 mp teren