Teren de vanzare Sanmihaiu Roman

49.000 € / lună
91.93 € / mp / lună

Sânmihaiu Român, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
533 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman, cu suprafata de 533 mp, situat intr-o zona foarte frumoasa si linistita, ideala pentru constructia unei case. Suprafata: 533 mp Front stradal: 15,53 ml Adancime: 34,33 ml Utilitati: curent, gaz, iluminat stradal Partial imprejmuit cu gard de beton Proiect pentru casa parter inclus Autorizatie de construire + toate avizele necesare Se poate incepe constructia imediat Terenul are acces facil si este amplasat intr-o zona in plina dezvoltare. Pentru mai multe detalii si vizionare, sunati la: 07******58
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1388200

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala
Învățământ aprox. 395 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Parța
44.170 € / lună
Județul Timiș, Parța
1.260 mp teren
Spațiu comercial, în Giarmata
45.500 € / lună
Județul Timiș, Giarmata
700 mp teren
Spațiu comercial, în Sânandrei
49.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
430 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Șag
48.000 € / lună
Județul Timiș, Șag
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
50.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
624 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Ghilad
48.000 € / lună
Județul Timiș, Ghilad
3.650 mp teren
Spațiu comercial, în Urseni
49.900 € / lună
Județul Timiș, Urseni
684 mp teren
Spațiu comercial, în Urseni
48.800 € / lună
Județul Timiș, Urseni
670 mp teren
Spațiu comercial, în Chevereșu Mare
45.000 € / lună
Județul Timiș, Chevereșu Mare