Proprietar
Proprietăți unice: 80
Proprietari: 10
Agenție

3 luni în urmă
8

211.110 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren locuinte colective Mosnita Noua

Giroc

1.362 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

157.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren 1050 mp cu 2 fronturi stradale 36/24m, co ...

Giroc

1.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

112.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren extravilan 10200mp Giroc oportunitate inv ...

Giroc

10.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

85.735 €
/ lună 135.66 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 687 + 632 mp | ...

Giroc

632 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

255.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren extravilan 15000mp Giroc oportunitate inv ...

Giroc

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună 64.46 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren de Vanzare in Sacalaz | Fro ...

Giroc

605 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
16

920.000 €
/ lună 593.55 € / mp / lună

Bg122-Teren Cu Ac Bloc P+6 1550 Mp-30 Apartamen ...

Giroc

1.550 mp teren
6E
Agenție

5 luni în urmă
2

112.500 €
/ lună 148.03 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 760 mp | Zona G ...

Giroc

760 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

109.990 €
/ lună 135.62 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 811 mp | Zona G ...

Giroc

811 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

900.000 €
/ lună 583.66 € / mp / lună

Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare, in Gi ...

Giroc

1.542 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

9.800 €
/ lună 11.01 € / mp / lună

Spatiu comercial 890 mp, zona Girocului, parcar ...

Giroc

890 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, C. Urseni - vizi ...

Giroc

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Giroc

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Hala - Auto Service - Birouri

Giroc

230 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Cal ...

Giroc

105 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
5

1.680 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spa?iul din Giroc (Sophie 11) - Cea mai rentabi ...

Giroc

210 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

35 €
/ lună 1.40 € / mp / lună

Inchiriez parcare suprateran Uranus Plaza Timis ...

Giroc

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.620 €
/ lună 5 € / mp / lună

vand sau inchiriez Depozit nou 524 MP, Timisoar ...

Giroc

524 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

1.750 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren Padure Giroc - Dig Timis 4000 mp

Giroc

4.000 mp teren
Dezvoltator

3 luni în urmă
6

2.032 €
/ lună
1.680 €
9.68 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium | Giroc - Ansambl ...

Giroc

210 mp utili
2025