Proprietar
Proprietăți unice: 81
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

118.465 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren Giroc intravilan

Giroc

817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

108.000 €
/ lună 89.48 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati Giroc Timisoara 1 ...

Giroc

1.207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand parcela de teren 5000 mp la Dudesti Noi/12 ...

Giroc

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

72.900 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren dezvoltare bloc P+2E+M Giroc PUZ aprobat

Giroc

1.215 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.120.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan, Giroc

Giroc

16.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 131.58 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren Intravilan | Giroc | 570mp ...

Giroc

570 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

80.000 €
/ lună 96.97 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren Intravilan | Giroc | 825mp

Giroc

825 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de 12 100 mp, FS=124 ml in Giroc

Giroc

12.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

500 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Teren de inchiriat Calea Sagului activitati div ...

Giroc

2.078 mp
2.078 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

870 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Spatiu comercial central Chisoda, 74 mp

Giroc

74 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren De Vanzare Giroc 500 Mp Front 20 Ml Toate ...

Giroc

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

690.000 €
/ lună 83.09 € / mp / lună

AX1214 Giroc, 15 Parcele disponibile pentru dez ...

Giroc

8.304 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

508.000 €
/ lună 119.87 € / mp / lună

Giroc - Teren pt blocuri - S4238mp - 48 UL - SD ...

Giroc

4.238 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
14

1.950 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Hala de productie potrivita si pentru activitat ...

Giroc

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 61.95 € / mp / lună

Giroc - Loc de casa- 573mp - 17 mp

Giroc

573 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

900 €
/ lună
750 €
10.47 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 86 mp, doua incaperi, zona Gi ...

Giroc

86 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

750 €
/ lună
650 €
10.42 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 72 mp, trei incaperi, zona Gi ...

Giroc

72 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

170.000 €
/ lună 142.02 € / mp / lună

Oportunitate rara in centrul Girocului,1197 mp ...

Giroc

1.197 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

184.900 €
/ lună 150.94 € / mp / lună

Giroc-intravilan-1225mp-Central

Giroc

1.225 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

46.900 €
/ lună 68.27 € / mp / lună

Giroc- Padure- Teren intravilan -687 mp

Giroc

687 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Giroc- teren extravilan- 4000 mp - front 280m- ...

Giroc

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 3.15 € / mp / lună

Giroc - 2 ha - teren extravilan- front 56 m

Giroc

20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Giroc - 1900 mp - teren extravilan

Giroc

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Extravilan Giroc

Giroc

19.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

320.000 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Teren extravilan, 410000 mp, investitie, Giroc!

Giroc

41.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

107.000 €
/ lună 99.17 € / mp / lună

Teren imprejmuit pretabil pentru casa in vatra ...

Giroc

1.079 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

923.150 €
/ lună 149.89 € / mp / lună

PUZ locuinte colective Mosnita Noua

Giroc

6.159 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
4

253.000 €
/ lună 79.99 € / mp / lună

Teren de locuinte colective si SAD | Sacalaz

Giroc

3.163 mp teren
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 253,000 € și 275.000 €
Agenție

3 luni în urmă
10

123.690 €
/ lună 155 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Mosnita Noua

Giroc

798 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

211.110 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren locuinte colective Mosnita Noua

Giroc

1.362 mp teren
1E