Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare, in Giroc

900.000 € / lună
583.66 € / mp / lună

Giroc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.542 mp

Descriere spațiu comercial

Westside Imobiliare va propune spre achizitie un teren premium cu autorizatie de construire pentru bloc, situat in una dintre cele mai cautate zone din Giroc chiar la strada principala, cu vizibilitate excelenta si acces facil. Detalii esentiale ale proprietatii: Localizare: Giroc zona principala, cu acces rapid catre Timisoara Suprafata teren: 1.542 mp Autorizatie de construire emisa pentru: 1 SAD la parter (Spatiu cu Alta Destinatie ideal comercial / servicii) 30 unitati locative Regim de inaltime aprobat conform documentatiei urbanistice Potential investitional: Acest teren reprezinta o oportunitate rara pentru dezvoltatori, datorita: Pozitiei strategice teren cu deschidere si vizibilitate pe artera principala Proiectului deja autorizat economie semnificativa de timp si costuri Potentialului de vanzare / inchiriere ridicat, datorat zonei cu cerere constanta Randament foarte bun, garantat de structura proiectului (30 unitati + spatiu comercial) Ideal pentru investitii pe termen lung zona aflata intr-o dezvoltare accelerata, cu infrastructura, trafic pietonal si rutier intens Avantaje majore: Amplasament excelent chiar la drumul principal Autorizatie existenta incepi constructia imediat Proiect echilibrat, gandit pentru profitabilitate maxima Zona de locuinte noi, cu cerere mare si populatie in crestere Investitie sigura, cu potential de apreciere in timp Pret: 900.000 , TVA inclus! O proprietate ideala pentru dezvoltatori care cauta un proiect gata pentru executie, cu un potential financiar excelent. Pentru detalii complete, documentatie si vizionare, Westside Imobiliare va sta la dispozitie: (folosesti formularul de contact)!