Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

57.000 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Teren+casa batraneasca

Siliștea

7.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Inchiriez hala in Suceava

Stamate

La ~10km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

700 €
/ lună 4.12 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat. cca.120

Dumbrăveni

La ~15km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

2.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren de vanzare Dumbraveni Valea Moristii

Dumbrăveni

La ~15km distanță

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.571 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dumbrăveni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand / De Vanzare Parcele Teren Intravilan / Lo ...

Spătărești

La ~20km distanță

999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

La ~20km distanță

340 mp utili
340 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Fălticeni

La ~20km distanță

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Fălticeni

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

77.000 €
/ lună 8.37 € / mp / lună

Teren de vanzare fantana mare suceava

Fălticeni

La ~20km distanță

9.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Fălticeni

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Fălticeni

La ~20km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

48 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Zona Amidon

Fălticeni

La ~20km distanță

5.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

3.000 €
/ lună 16.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 188 mp in Falticeni, ...

Fălticeni

La ~20km distanță

187 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

0 €
/ lună

Spatiu comercial central, situat la 1 cu vitrin ...

Fălticeni

La ~20km distanță

186 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună
1.100 €
15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

La ~20km distanță

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez / De Inchiriat Spatiu Comercial / Cla ...

Fălticeni

La ~20km distanță

167 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Hala + Birou - 100 m2 - Zona Centrala ...

Fălticeni

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

800 €
/ lună 11.94 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Fălticeni

La ~20km distanță

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

40.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Falticeni

Fălticeni

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez / De Inchiriat Spatiu Comercial / Hal ...

Fălticeni

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 26.21 € / mp / lună

Teren intravilan generos 1908 mp ideal casa + g ...

Fălticeni

La ~20km distanță

1.908 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

52 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Casa batraneasca+ teren situat pe Str.Sucevei

Fălticeni

La ~20km distanță

1.917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Central, Salcea

La ~20km distanță

465 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.800 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Salcea

Salcea

La ~20km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5.500 €
/ lună
6.000 €
5.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan Plopeni Suceava

Central, Salcea

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.500 €
/ lună
4.700 €
6 € / mp / lună

Teren de vanzare Salcea , pret 4500/ar

Central, Salcea

La ~20km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

78.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan Salcea, Suceava

Central, Salcea

La ~20km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Plopeni

Central, Salcea

La ~20km distanță

1.500 mp teren