Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

4.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand teren extravilan Adancata

Adâncata

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3600mp intravilan Adincata Suc ...

Adâncata

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

21.000 €
/ lună 5.94 € / mp / lună

Vand teren 3534mp Calugareni com Adancata

Adâncata

3.534 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Adancata zona ,,La Canton,, ...

Adâncata

87.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

196 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Adâncata

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 92.59 € / mp / lună

Teren intravilan in Mitocasi 67500 euro

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

27 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Vand 55,5 ari teren in Mitocu Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare ,drumul spre Manastirea Dragom ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2.200 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren Mitocu Dragomirnei 1.6 hectare

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren intravilan Mitocu Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

33.000 €
/ lună 27.87 € / mp / lună

Teren intravilan, Com Adancata, Sat Fetesti, 11 ...

Fetești

La ~5km distanță

1.184 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Teren extravilan, sub padure, Lipoveni

Lipoveni

La ~5km distanță

2.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 603.45 € / mp / lună

Teren intravilan Hantesti

Hănțești

La ~5km distanță

58 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

500 €
/ lună

Imobil de Inchiriat

Pătrăuți

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriem depozit

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat: Cladire multifunc?ionala 1.050 mp ...

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

850 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.500 €
/ lună 51.69 € / mp / lună

Teren intravilan de 532 mp

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in Suceava, Burdujeni

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

53 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale si birouri

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spa?iu

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Angajam inginer mecanic

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.548 €
/ lună 18 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIUL COMERCIAL BURDUJENI

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Suceava zona LIDL - OMV Burduj ...

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 60 mp la demisol

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Burdujeni 86mp

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

12 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriez container in Burdujeni cu curte ingra ...

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

2.200 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

3.700 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Burdujeni sat

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren budujeni laniste

Burdujeni, Suceava

La ~10km distanță

600 mp teren