Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

36.500 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

5.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

Preț necomunicat

Vand teren 70ARI plus casa batraneasca

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

23.700 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Vand teren 1250 mp,intravilan, intabulat in sat ...

Soloneț

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

La ~5km distanță

647 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

100.000 €
/ lună 43.48 € / mp / lună

Vand pamant intravilan cacica

Cacica

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

98.000 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Manastirea.Humorului

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

59.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren de vanzare Humor/Cabane/Priveliste pitore ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

9.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Oportunitate! 1,2ha intravilan, Acces din DJ as ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

12.800 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

330.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren Direct de la Proprietar Manastirea Humoru ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

22.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

17.652 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Livada mixta de vanzare

Ciprian Porumbescu

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.700 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren 40 ari intravilan

Central, Milișăuți

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

36.000 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Vand TEREN CU LIVADA 23,5 ARI, Scheia, Trei Mov ...

Trei Movile

La ~15km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

37.500 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10 ari/20 ari Mihoveni, Suceav ...

Mihoveni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

99 €
/ lună

Sediu Birouri de Inchiriat

Mihoveni

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

38.000 €
/ lună 47.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 800 mp Sat Mihoveni, Com. Sch ...

Mihoveni

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Teren de vanzare, 8,6 ari, Comuna Scheia Suceav ...

Mihoveni

La ~15km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

99.999 €
/ lună 26.01 € / mp / lună

Vand teren 3844 mp Gura Humorului - Voronet - A ...

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

3.844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

12 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Fly Shopping Center

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchireat. Gura humorului

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale Fly Shopping Center

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

273.450 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

10.938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial parter bloc

Gura Humorului

La ~15km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Gura Humorului, strada Manastirea Hu ...

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

14.000 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Teren intravilan

Dărmănești

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

70.000 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Teren de vazare

Poiana Micului

La ~15km distanță

11.398 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

500 €
/ lună

Imobil de Inchiriat

Pătrăuți

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Vand teren central in Voronet

Voroneț

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Voroneț

La ~15km distanță

5.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

240 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan si casa batraneasca cu gradina

Vornicenii Mici

La ~15km distanță

7.500 mp teren