Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

4.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand teren extravilan Adancata

Adâncata

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3600mp intravilan Adincata Suc ...

Adâncata

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

21.000 €
/ lună 5.94 € / mp / lună

Vand teren 3534mp Calugareni com Adancata

Adâncata

3.534 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Adancata zona ,,La Canton,, ...

Adâncata

87.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

196 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Adâncata

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 92.59 € / mp / lună

Teren intravilan in Mitocasi 67500 euro

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

27 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Vand 55,5 ari teren in Mitocu Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare ,drumul spre Manastirea Dragom ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2.200 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren Mitocu Dragomirnei 1.6 hectare

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare. 1696 mp - Mitocul ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

1.696 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

80.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan | Mitocu Dragomirnei | Deschid ...

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren intravilan Mitocu Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

33.000 €
/ lună 27.87 € / mp / lună

Teren intravilan, Com Adancata, Sat Fetesti, 11 ...

Fetești

La ~5km distanță

1.184 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

290.000 €
/ lună 630.43 € / mp / lună

Teren, 3800mp, Nord-Est

Lipoveni

La ~5km distanță

460 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

107.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren Mitoc de vanzare

Lipoveni

La ~5km distanță

10.070 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

14.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren Mitoc-Lipoveni de vanzare

Lipoveni

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 9.80 € / mp / lună

Teren extravilan, sub padure, Lipoveni

Lipoveni

La ~5km distanță

2.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

38.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren langa padure | 32 ari | Dragomirna | ID:1 ...

Dragomirna

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 8000mp ,situat in Mitocu ...

Dragomirna

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1500 mp - zona Dragomirna

Dragomirna

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.100 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren langa padure | 21 ari | Intravilan | Drag ...

Dragomirna

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

250.000 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Teren Intravilan langa Padure 10.000 mp 1 hecta ...

Dragomirna

La ~5km distanță

9.850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren extravilan 2500 mp,cu acces la Centura ,R ...

Hănțești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 603.45 € / mp / lună

Teren intravilan Hantesti

Hănțești

La ~5km distanță

58 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

33.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa batraneasca | Hantesti ...

Hănțești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

104.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan pentru investit 5200 mp

Berești

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

70.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Teren 12.400 MP | 180 ml deschidere E85 | Patra ...

Pătrăuți

La ~10km distanță

12.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

145.000 €
/ lună 79.58 € / mp / lună

Teren intravilan de 1.822 mp, zona Campus Unive ...

Pătrăuți

La ~10km distanță

1.822 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

900 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez/vand hala in apropierea Sucevei la do ...

Pătrăuți

La ~10km distanță

300 mp utili