Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 8900 mp

Bradu

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 39.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu, oras Avrig

Bradu

752 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Teren : 750mp / intravilan/ construibil / str. ...

Avrig

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
/ lună 73.08 € / mp / lună

Vand Teren Valea Avrigului

Avrig

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

33 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Avrigului

Central, Avrig

La ~5km distanță

900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Valea Avrigului

Avrig

La ~5km distanță

1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren ,intrare valea lupului racovita

Racovița

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.500 €
/ lună 90.43 € / mp / lună

Teren Intravilan 470 mp - Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

42 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren paltinis

Paltin

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial aprox. 30mp Vizibili ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare -Islazul Talmaciulu ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren intravilan 1592 m ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

1.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Talmaciu 7,000 mp acces drum national

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 27.22 € / mp / lună

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
/ lună 32.56 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8600 mp

Daia

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand teren Daia Noua

Daia

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Daia Noua - Ideal Casa de Vacanta ...

Daia

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

73.000 €
/ lună 27.56 € / mp / lună

Teren intravilan Porumbacu de sus

Porumbacu de Sus

La ~10km distanță

2.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren dealul daii

Bungard

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Vand teren arabil extravilan Bungard

Bungard

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

La ~10km distanță

4 camere
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

PROPRIETAR Teren langa satul Bungard

Bungard

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 162.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Selimbar - Zona Bungard - Oportuni ...

Bungard

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

39 €
/ lună

inchiriere

Șelimbăr

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

326 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

gradini de inchiriat

Șelimbăr

La ~10km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Vasile Aaron

Șelimbăr

La ~10km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

720 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Șelimbăr

La ~10km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8.112 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 676 mp, zona Selimbar-Bungard, 7 min Sibi ...

Șelimbăr

La ~10km distanță

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

280 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare Selimbar

Șelimbăr

La ~10km distanță

2.040 mp teren