Proprietar
Proprietăți unice: 97
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cabinet stomatologic de inchiriat

Șelimbăr

Agenție

10 luni în urmă
20

2.904 €
/ lună 13.26 € / mp / lună

Spatiu de birouri 219 mp utili , mobilat comple ...

Șelimbăr

219 mp utili
2017
Agenție

Mai mult de un an
3

97.760 €
/ lună
118.500 €
260 € / mp / lună

Teren intravilan 376mp, puz aprobat, Selimbar

Șelimbăr

376 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 97,760 € și 118.560 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

159 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Vand parcela in Selimbar

Șelimbăr

814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

280 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare Selimbar

Șelimbăr

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

326 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

gradini de inchiriat

Șelimbăr

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

39 €
/ lună

inchiriere

Șelimbăr